Virálne video Ladislava Kamenického valcuje internet (video)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ladislav Kamenický, podpredseda SMER – SD, zverejnil na svojej facebookovej stránke video, ktoré v priebehu pár hodín získalo obrovské množstvo videní. Video symbolicky odzrkadľuje vianočné opatrenia, s ktorými prišiel Igor Matovič a zdá sa, že po Veľkej noci a Dušičkách, Vianoce budú ďalší sviatok, ktorý premiér od svojho nástupu v marci tohto roku, šmahom ruky vypne.

Video si môžete pozrieť tu:

V

<

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *