Vláda ide na hranu, polícia od stredy posilní kontroly, nasadí aj policajtov v civile, asistovať polícií budú aj vojaci

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 1. marca (TASR) – Polícia nasadí od stredy 3. marca všetky dostupné sily a prostriedky na kontrolu dodržiavania protiepidemických opatrení. Okrem policajtov v služobnej rovnošate budú v teréne aj príslušníci Policajného zboru (PZ) v civilnom odeve. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia PZ Denisa Bárdyová.

„Z taktického hľadiska presné počty a časy kontrol uvádzať nebudeme, môžeme však verejnosť ubezpečiť, že svoje úlohy plníme zodpovedne a s maximálnym nasadením,“ uviedla hovorkyňa.

Kontroly budú zamerané najmä na miesta so zvýšenou koncentráciou osôb, napríklad lyžiarske strediská, nákupné strediská, železničné stanice, nástupištia, potraviny, drogérie, zásielkovne či odberné miesta.

Zákaz vychádzania budú kontrolovať hliadky aj na hlavných cestných ťahoch a hraniciach okresov so zlou, respektíve zhoršenou epidemiologickou situáciou. Pôjde hlavne o diaľnice a cesty pre motorové vozidlá prvej a druhej triedy.

Pri kontrolách sa policajti zamerajú najmä na opodstatnenosť pohybu osôb, teda účel cesty.
Do služieb s policajtmi budú naďalej nasadzovaní aj príslušníci Ozbrojených síl SR.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Vláda ide na hranu, polícia od stredy posilní kontroly, nasadí aj policajtov v civile, asistovať polícií budú aj vojaci

 • 1. marca 2021 at 15:23
  Permalink

  To je jedine, na čo sa tato mentalne obmedzena vlada zmôže, este VIAC POLICAJNEJ BUZERACIE !!!
  Pozitivna motivacia obcanov, racionalne opatrenia- skutočne zatvorenie hranic, distribucia vitaminov a respiratorov dochodcom, zabezpečenie ucinnych liekov, nie pofidernych testov a vakcin, je vsetko jej je vzdialene svetelne roky. Do susedneho okresu sa nedostanete, ale na druhy koniec sveta bez problemov.
  To skutocne neexistuje moznost ako tuto idiotokraciu zastavit?

  Reply
 • 1. marca 2021 at 17:10
  Permalink

  Kontroly budú zamerané najmä na miesta so zvýšenou koncentráciou osôb?
  Napríklad na miesta so zvýšenou koncentráciu osôb pri testovaní antigénovými testami???
  To nie je len idiokracia, to je drzokracia!!!
  Lenže Slováci poslušne chodia na testy, aby mohli ísť poslušne do práce, ktorá vlastne túto zberbu živí.

  Vládca je člnok — ľud je voda.
  Voda môže člnok niesť, ale môže ho aj prevrhnúť.
  /Sun-C/

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *