Vláda rokuje o lockdowne. Postaví sa koaličná SaS proti celoplošnému lockdownu?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poslankyňa SaS, Janka Bittó Cigániková má na celoplošný lockdown jasný názor.

Na dnešnom rokovaní vlády sa má rozhodnúť o lockdowne. Ako je známe premiér Igor Matovič (OĽaNO) presadzuje celoplošný lockdown. Koaličná poslankyňa Janka Bittó Cigániková (SaS) sa na sociálnej sieti vyjadrila, že je za „semafór“ a s celoplošným lockdownom nesúhlasí.

Skúsme si tipnúť na čom sa tentoktrát koalícia rozháda…

Status poslankyne SaS: Janky Bittó Cigánikovej:

BEZ PRIJATIA SEMAFORU, JASNÉHO PLÁNU A ODŠKODŇOVACIEHO ZÁKONA S PLOŠNÝM LOCKDOWNOM NESÚHLASÍM

Rovnako som za to, aby reštaurácie mohli byť otvorené v menej nakazených okresoch pri dodržiavaní prísnych epidemiologických kritérií podľa semaforu (www.semaforzdravia.sk). Nemyslím si, že je to nezodpovedné. Práve naopak. Nezodpovedné je nechať reštaurácie a ľudí živoriť.

Zdroj: Facebook Janka Bittó Cigániková – Fungujúce zdravotníctvo

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *