Vojenský analytik Milan Vanc: Zabudla Kolíková, že v Ružomberku je väznica? Prečo Lučanského strážili príslušníci z B. Bystrice?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na sociálnej sieti sa vojenský analytik Milan Vanc zamýšľal nad tým ako ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí) povedala a tým podľa neho klamala, keď argumentovala, že najbližšie zariadenie pre odsúdených k Nemocnici v Ružomberku je v Banskej Bystrici. Zabudla, že Ústav pre odsúdených je aj v Ružomberku?

Facebook Milan Vanc:

Klamstvá ministerky spravodlivosti v priamom prenose. Tak teda takto pani ministerka. K tým väzniciam . Ústav na výkon trestu odňatia slobody Ružomberok je na ulici Dončova 6, Vojenská nemocnica v Ružomberku je na ulici Považská 1380/2. Vzdialenosť medzi nimi je 900 m. Autom ak idete 50km/h sú to 2 minúty jazdy ! Ústav na výkon väzby a Ústav na výkon trestu odňatia slobody v Banskej bystrici je na ulici : Komenského 477, Vojenská nemocnica v Ružomberku je na ulici Považská 1380/2. Vzdialenosť medzi nimi je 51, 1 km ! Niekto by mal naučiť ministerku spravodlivosti aspoň základy algebry a rátať číselnú radu do 100……

Vo videu z tlačovej besedy Ereport spravodajstva, ktorý pán Vanc zdieľal, sa k tejto veci vyjadruje ministerka Kolíková v čase od 7:18

Video: Ereport

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *