Vojenský analytik Milan Vanc zverejnil diplomovú prácu o výbuchu muničného skladu v ČR: Záver? Nedostatočná kontrola

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vojenský analytik Milan Vanc zverejnil na socilálnej sieti diplomovú prácu, ktorá bola venovaná výbuchu muničnému skladu vo Vrběticích.

Milan Vanc: „Niekedy je zaujímavé prečítať si diplomovú prácu napríklad z roku 2016 o výbuchu muničného skladu v ČR. Keďže záverečné práce nepodliehajú pod GDPR, dajú sa dohľadať… Šuhaji zo spravodajských služieb iste o nej nevedeli. Inak je to zaujímavejšie čítanie ako bakalárky našich novinárov.“

Diplomová práca:

https://dk.upce.cz/bitstream/handle/10195/64460/KnavovaM_AkteriSelhani_BP_2016.pdf?sequence=1&isAllowed=y&fbclid=IwAR3umwJWZYjGN6x8qIycq9JzPE69yeUey2X3_n232l_X8Tcb6_vdvBha64o

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *