Voľba kandidáta na dodatočného sudcu Všeobecného súdu EÚ má byť 2. februára

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 9. decembra (TASR) – Voľba kandidáta na dodatočného sudcu Všeobecného súdu EÚ má byť 2. februára 2021. Na svojom webe o tom informuje Súdna rada SR.

„Oprávnení navrhovatelia môžu svoje návrhy na kandidáta predkladať v lehote do 11. januára 2021,“ spresnila. Predseda Súdnej rady Ján Mazák vyhlásil voľbu po tom, ako poradný výbor Rady EÚ neodporučil obsadenie pozície sudcu Všeobecného súdu EÚ Martinou Jánošíkovou.

Miesto dodatočného sudcu malo Slovensko obsadiť už v septembri 2016. Okrem Jánošíkovej boli v minulosti kandidátmi Michal Kučera, Mária Patakyová, Radoslav Procházka a Ivan Rumana.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *