Vyhlásenie hnutia Sme rodina k aktuálnej situacii

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj: Facebook hnutia Sme rodina

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Vyhlásenie hnutia Sme rodina k aktuálnej situacii

  • 10. marca 2021 at 19:42
    Permalink

    Nemali by tí páni radšej povedať ľuďom pravdu ? SME MAFIA, nie rodina nech „Jaguár“, hlavná postava Gorily a drogový díler Kollár jasne povedia, že ich hlavným cieľom, keď si kupovali politickú stranu bolo, aby získali poslaneckú imunitu? Na rodinu a ľudí z vysoka SERÚ. Žiaľ to je Slovenská realita. Je katastrofa národa, ktorý nemá elity, len skorumpovaných Bratislavských kaviarenských povaľačov, kvázi umelcov, kvázi žurnalistov a kopu nenažratých entít, ktoré cez túto svoloč vyciciavajú, destabilizujú a otravujú celé Slovensko. MOR HO!!!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *