Vyjadrenie: Odpoveď R. Fica podpredsedovi vlády a ministrovi hospodárstva R. Sulíkovi

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vážený pán minister, ďakujem Vám za list zo 7. decembra 2020, ktorým dávate strane Smer – sociálna demokracia možnosť nominovať člena do komisia na vyhodnocovanie ponúk na nákup antigénových testov.


      Slovenská republika nepotrebuje žiadne antigénov testy. V skladoch naďalej leží niekoľko miliónov ks testov, ktoré sú medzinárodne označované za veľmi nekvalitné a použitie ktorých v celoplošnom testovaní neprinieslo, okrem pobúrenia verejnosti , prakticky nič.


      Smer – sociálna demokracia sleduje doterajšie nákupy antigénových testov a poslanecký prieskum na Finančnej správe SR potvrdil, že jeden z nákupov v objeme 10 mil. testov za 43, 5 mil. eur malou trnavskou firmou personálne napojenou na špičky politických strán OĽANO, SaS a Sme rodina bol spojený s nevysvetlenou miliónovou maržou. Vážený pán minister, privítal by som, pokiaľ by ste dali prednosť vysvetleniu tohto škandalózneho nákupu pred organizovaním ďalších nákupov. Smer – sociálna demokracia nevidí žiaden dôvod, prečo by sa mal nechať zatiahnuť do ďalších podozrivých nákupov spojených s Vašou vládou.


      Vzhľadom na vyššie uvedené dva dôvody nemôže Smer – sociálna demokracia nominovať do Vašej komisie žiadneho člena.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Vyjadrenie: Odpoveď R. Fica podpredsedovi vlády a ministrovi hospodárstva R. Sulíkovi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *