Vyplakáva Sulík, vyplakáva Matovič. Začne ich konečne zaujímať občan?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 27. marca (TASR) – Jedinou požiadavkou SaS je odchod Igora Matoviča (OĽANO) z funkcie premiéra, čo v slušných spoločnostiach automaticky znamená odchod z vlády. Pre TASR to uviedol hovorca SaS Ondrej Šprlák v reakcii na Matovičove tvrdenia, že SaS nemá ochotu splniť podmienky na vyriešenie situácie.


      Strana kritizuje, že ich požiadavka je pre Matoviča dôvodom na vymýšľanie nových funkcií, čo SaS považuje za papalášizmus. „Presun Igora Matoviča zo stoličky premiéra na stoličku vicepremiéra nového vymysleného ministerstva je ako z dažďa pod odkvap. Je zrejmé, že Matovič pri svojej nástojčivej povahe a z dôvodu, že naďalej ostáva šéfom OĽANO, bude novému premiérovi zasahovať do jeho práce a v podstate naďalej bude manažovať chod vlády,“ tvrdí predseda SaS Richard Sulík.


      SaS podotkla, že premiérovi nejde o kompromis, ale o pomstu „čomu nasvedčuje aj jeho požiadavka na odchod všetkých, ktorí si dovolili ho kritizovať. Sme čoraz viac presvedčení o tom, že jeho zotrvanie vo vláde by prakticky žiaden aktuálny problém nevyriešilo“.


      Strana sa ohradila voči vyjadreniu premiéra, že pred OĽANO, Sme rodina a Za ľudí stojí úloha dohodnúť sa na trojkoalícii. „Hoci prizývajú SaS k večerným rokovaniam, už poobede premiér v statuse oznamuje jeho výsledok. Presne to bol dôvod, prečo sme sa rozhodli na týchto rokovaniach nezúčastňovať,“ spresnila SaS.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Vyplakáva Sulík, vyplakáva Matovič. Začne ich konečne zaujímať občan?

 • 27. marca 2021 at 19:36
  Permalink

  Týchto dvoch prašivých zmrdov nikdy žiadny občan nezaujmal. Za peniaze predajú aj vlastnú mater. Keď vidím tieto ľudské hnidy, vrátane tej plešatej svine na obrane a zahraničných veciach je mi na grc.

  Reply
 • 27. marca 2021 at 20:09
  Permalink

  dobre hovoris, a este tam pridaj ušateho ko.ko.ta na vnutre

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *