Výsledok politického stretnutia v Budapešti: Odmietame „bruselské impérium“, ilegálnu migráciu či antisemitizmus

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Budapešť 1. apríla (TASR) – Na presadzovaní záujmov kresťanských demokratov v Európe a posilnení ich hlasov sa dohodli vo štvrtok v Budapešti predseda maďarskej vlády a predseda vládnej strany Fidesz Viktor Orbán, predseda talianskej strany Liga Severu Matteo Salvini a poľský premiér Mateusz Morawiecki.


      „Milióny občanov Európskej únie (EÚ) zostali bez zastúpenia. Chceme dosiahnuť renesanciu Európy a budeme pracovať na tom, aby kresťanskí demokrati mali zastúpenie i silný hlas v Európe,“ citoval vyjadrenie Orbána spravodajský server index.hu.


      Maďarský premiér povedal, že najväčšia konzervatívna politická rodina Európskeho parlamentu (EP) sa zaviazala k spolupráci s pravicou. Maďarsko, Poľsko a Taliansko však spoločne plánujú budúcnosť a pripravujú program na „veľkú európsku diskusiu“. Ich cieľom bude okrem zaviazanosti k severoatlantickej spolupráci chrániť slobodu, rodinu a kresťanstvo, ale aj odmietnuť cenzúru, „bruselské impérium“, ilegálnu migráciu či antisemitizmus.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Výsledok politického stretnutia v Budapešti: Odmietame „bruselské impérium“, ilegálnu migráciu či antisemitizmus

  • 3. apríla 2021 at 15:54
    Permalink

    A vystúpiť z EU nechce? Pretože pokiaľ budeme v EU, potiaľ nám bruselskí byrokrati budú nanucovať svoje výplody a nezmysly.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *