Heger: Slovenská republika vyhostí troch ruských diplomatov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 22. apríla (TASR) – Slovenská republika vyhostí troch ruských diplomatov. Opustiť územie SR musia do siedmich dní. Slovensko tak reaguje na udalosti v Českej republike. Premiér Eduard Heger (OĽANO) o tom informoval vo štvrtkovom vyhlásení v prítomnosti ministra obrany Jaroslava Naďa (OĽANO) a ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka (nominant SaS).

Správu budeme aktualizovať.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Heger: Slovenská republika vyhostí troch ruských diplomatov

 • 22. apríla 2021 at 17:34
  Permalink

  Tuposť tejto vládnej chunty už začína hraničiť z debilitou. Len sa potvrdzuje že sme len US protektorát a nie suverénny štát.

  Reply
 • 22. apríla 2021 at 18:43
  Permalink

  Na každú sviňu sa varí voda. Len som zvedavý, kam budú zapredanci utekať keď štáty padnú. UK je mimo a tam by sa zase mohli maladci z GRU a otráviť ich nejakým novým šokom, v nemecku majú nových „inžinierov“ medzičasom dosť… Tí so žeravým znamením osudu možno budú mať šťastie na blízkom východe, ale inak to vidím s týmito vlastizdradcami s originál americkými kakaovými venčekmi na členkoch blede.

  Reply
  • 22. apríla 2021 at 22:47
   Permalink

   Heger dostal za úlohu zakryť Kiskove svinstvá pri obchode so zbraňami z Českého muničáku. Treba sa opýtať nášho Amerického pumpára v koho záujme bolo vyhodiť sklad do vzduchu. Hrozila totiž kontrola a Kiskoidi veľmi dobre vedeli, koľko toho bez papierov rozkradli. Náš „Dobrý Anielik“ Lietajúci Andrej z Popradu.

   Reply
 • 23. apríla 2021 at 7:41
  Permalink

  V priebehu minulého roka Slovenská diplomatka vo výslužbe opisovala, ako v Afrike uväznili bratov Kiskovcov za pašovanie zbraní a následne ich oslobodili Američania. Myslím si, že má to súvislosť s Vrbeticami a to je potrebné spojiť . Ja viem, že celá kauza má hlbší a širší základ, ale kto boli hlavnými aktérmi rozkrádania a pašovania zbraní a následného prekrytia v výbuchom?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *