Podporte DAV DVA

Pomôžte nám vybudovať popredné ľavicové médium na Slovensku. Finančné prostriedky použijeme na propagáciu webu, aby sme jeho dosah sprístupnili čoraz širšiemu počtu ľudí. Takisto na organizovanie konferencií a diskusií.

 • Výhodou je, že nepotrebujeme k tomu veľké sumy, stačí „pár grošov“ mesačne.

Ak máte záujem posielať nám príspevok na mesačnej báze, nastavte si nasledujúce príkazy v Banke:

IBAN: SK7283300000002801086712

Správa pre príjemcu: EMAIL DARCU, podpora pre davdva 

//Nezabudnite vyplniť email, alebo aspoň meno, aby sme Vám vedeli poďakovať

 

DAV DVA môžete podporiť viacerými spôsobmi.
Darujte nám malú čiastku formou mesačného „predplatného“ a my Vám na oplátku dáme nasledujúce „odmeny“:

      

  

 

 • Ak máte záuem podporiť nás vyššou sumou, môžte tak urobiť jednorázovým príspevkom na horeuvedený účet. Do správy dopĺňte, že ide o jednorazový dar namiesto – podpora pre davdva.
 • Vecné odmeny „obdržíte“ od nás po prijatí 3. platby. Za podporovateľa Vás uvedieme hneď po obdržaní 1. platby. Nezabudnite uvieť email, aby sme sa Vám mohli poďakovať.

 

DAV DVA môžte podporiť aj nefinančne – dávajte zdieľať náš web, alebo jednotlivé články na sociálnych sieťach, alebo mailom známim. Budeme radi ak nás o tom budete informovať – dav.dva@protonmail.com.

 

 

7 thoughts on “Podporte DAV DVA

 • 15. apríla 2023 at 1:43
  Permalink

  Dobrý deň, chcem sa pomocou tohto média s vami podeliť o úverovú spoločnosť, ktorá mi pomáha získať komerčný úver so zrozumiteľnými podmienkami. ponúkajú všetky typy pôžičiek.
  Kontaktný e-mail: (infomichealfinanceltd@gmail.com) alebo whatsapp +1 (469) 972-4809.

  Reply
 • 21. apríla 2023 at 2:10
  Permalink

  Dobrý deň, chcel by som použiť toto médium na zdieľanie úverovej spoločnosti, ktorá mi pomáha získať komerčný úver s zrozumiteľnými podmienkami. ponúkajú všetky typy pôžičiek.
  Kontaktný e-mail: infomichealfinanceltd@gmail.com
  alebo whatsapp +14699724809.

  Reply
 • 20. mája 2023 at 10:05
  Permalink

  Potrebujete financovanie?
  Potrebujete úver na obchodné alebo osobné potreby a financovanie projektu?
  Chcete refinancovať svoje podnikanie?
  Ponúkame pôžičku pre každú osobu alebo spoločnosť s úrokom 3% ročne.
  Pre viac informácií nás prosím kontaktujte e-mailom:
  info@waheedfinance.com
  WhatsApp: +91 636 671 0014
  S pozdravom
  Finančná spoločnosť Waheed

  Reply
 • 24. apríla 2024 at 15:54
  Permalink

  Hľadáte legitímnu pôžičku?
  Odmietli vás vaše banky?
  Potrebujete peniaze z jedného alebo druhého dôvodu.
  Ste úprimný a čestný
  Potrebujete pôžičku na splatenie dlhov, účtov alebo na realizáciu projektu?
  Vždy máte šancu.
  A čo viac, ponúkame rýchle a spoľahlivé pôžičky s ročnou úrokovou sadzbou 2%. Sme spoľahliví
  Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať priamo.
  E-mail: Loanwestlake@gmail.com
  telegram___https://t.me/loan59

  Reply
 • 9. júna 2024 at 3:28
  Permalink

  Dostal som svoju už naprogramovanú a vymazanú bankomatovú kartu, aby som si mohol vybrať maximálne 1 000 $ denne po dobu maximálne 20 dní. Som z toho tak šťastný, pretože som dostal svoj minulý týždeň a použil som ho na získanie 20 000 dolárov. Mike Fisher Hackers vydáva kartu, len aby pomohol chudobným a núdznym, hoci je to nezákonné, ale je to niečo pekné a nie je ako iný podvodník, ktorý predstiera, že má prázdne karty z bankomatu. A nikto sa pri používaní karty nechytí. získajte svoje od Mike Fisher Hackers ešte dnes! Stačí poslať e-mail na adresu aileenbeacker@gmail.com. Upozorňujeme, že to nie je zadarmo

  Reply
 • 18. júna 2024 at 9:47
  Permalink

  Investment is one of the best ways to achieve financial freedom. For a beginner there are so many challenges you face. It’s hard to know how to get started. Trading on the Cryptocurrency market has really been a life changer for me. I almost gave up on crypto at some point not until saw a recommendation on Elon musk successfully success story and I got a proficient trader/broker Mr Bernie Doran , he gave me all the information required to succeed in trading. I made more profit than I could ever imagine. I’m not here to converse much but to share my testimony; I have made total returns of $20,500.00 from an investment of just $2000.00 within 1 week. Thanks to Mr Bernie I’m really grateful,I have been able to make a great returns trading with his signals and strategies .I urge anyone interested in INVESTMENT to take bold step in investing in the Cryptocurrency Market, he can also help you recover your lost funds, you can reach him on WhatsApp : +1(424) 285-0682 , Telegram : IEBINARYFX or his Gmail : BERNIEDORANSIGNALS@GMAIL.COM tell him I referred you

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podporte DAV DVA

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Od nového začiatku DAV-u DVA ubehlo už takmer štvrť roka. Vďaka návštevnosti stránky, jej čítanosti i Vašej finančnej podpore sme sa v našej činnosti výrazne posunuli, dnes sa však znova dostávame na limity našich možností.

Máme množstvo plánov, ako zlepšiť a zatraktívniť našu prácu, bez Vašej aktívnej pomoci sa však ďalej nepohneme.

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu.   

Čakajú nás zásadné politické udalosti – referendum o predčasných voľbách  a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA  stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné… Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne  finančne podporovať  DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 alebo viac eur mesačne..

Ďakujeme

IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Správa pre príjemcu: MENO DARCU, podpora pre davdva 

Úplné bankové údaje:

Číslo účtu: 2801086712 / 8330

Majiteľ: DAV DVA, O.Z. IBAN: SK7283300000002801086712

BIC: FIOZSKBAXXX

Adresa banky: Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky, Nám. SNP 21, 811 01 Bratislava


PODPORUJÚ NÁS:

Karol Ondriaš, Iveta Hajdová, Ľubomír Jánošík, Milan Karabín, Vladimír Hano, Rastislav Dorčák, Adam Lukačovič, Mária Hutirová, Maroš Sedláček, Lucia Šarišská, Jozef Bozek, Vladimír Pažúr, Michal Bernáth, Ján Peteja, Marek Lach, Gablovič Peter, Haruštiak Miloš, Badar Jozef, Iveta Kabóková, Dagmar Gregová, Eugen Mýtnik, Pohlidalova Kvetosla, Julius Forsthoffer, Adamkova Soňa, Marián Moravčík, Jaroslav Macurak, Kohlmayer Václav, Nándor Kócsi, RSDr. Turian Viliam, Nataša Blahová, ING. RUDOLF SUNAVSKY…

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom