J. Laššáková: (video) Andreja Kisku treba počúvať. Miloš Zeman počúval a…

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Judita Laššáková zalovila v archíve, vrátila sa v čase necelé dva roky dozadu, konkrétne do dátumu 30.5.2019, kedy sa uskutočnilo posledné stretnutie Andrej Kisku v pozícii prezidenta SR a prezidenta ČR Miloša Zemana. Keď Kiska predstavoval zoznam mien možných budúcich premiérov Slovenka, Miloš Zeman svojou neverbálnou komunikáciou povedal asi všetko, čo si o tom myslí a pravdepodobne hneď mu bolo jasné ako Slovensko dopadne. A aj dopadlo…

Komentár Judity Laššákovej k videu: „Andreja Kisku treba počúvať. Sám poskytol zhodnotenie, a to už dávno, kto by bol „skvelý“ premiér pre Slovenskú republiku. Pre fajnšmekrov: pozrite si to video dvakrát a pri druhom pozretí sa sústreďte na výraz Zemanovej tváre.“

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “J. Laššáková: (video) Andreja Kisku treba počúvať. Miloš Zeman počúval a…

  • 19. marca 2021 at 15:42
    Permalink

    Kiska bol a je principiálne celoživotný gauner

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *