Ján Mažgút: ZAČALA SA PRESTUPOVÁ SEZÓNA !?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Na začiatok krátky výlet v čase. Po voľbách v roku 2020 sa do parlamentu dostalo celkovo 6 politických subjektov: OĽaNO, SMER-SD, Sme rodina, ĽSNS, SaS a Za ľudí, ktoré si – na základe volebného výsledku – rozdelili 150 kresiel. Aj keď v prípade náhodného zoskupenia OĽaNO a SaS tam tých subjektov bolo ďaleko viac…

Ľudia rozhodli a zvolili si svojho zástupcu – na kandidátke konkrétnej politickej strany, – aby ich v parlamente reprezentoval a zastupoval. Áno, častokrát z dôvodu sympatie a dôvery k danej politickej strane/hnutiu, niekedy z dôvodu dôvery ku konkrétnej osobe.

Dnes sme však svedkami toho, že (zrejme) osobné záujmy – bez ohľadu na hlasy voličov – naštartovali stranícku turistiku. A tak v parlamente zrazu chtiac-nechtiac sedia hráči, ktorí počas sezóny vymenili dresy, pošliapali hodnoty, zahodili dôveru a otočili sa domácemu klubu chrbtom a ako „voľní hráči“ začali kopať za kluby, ktoré sa svojimi výsledkami a kádrom do ligy neprebojovali. Vážne to takto chceme❓

Takýto hráči by si zaslúžili tak akurát dresy z dikobraza…

Zdroj: Facebook Ján Mažgút (SMER – SD)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *