Judita Laššáková: Vážená pani ministerka Remišová

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ako občan Slovenskej republiky od vás ako od ministerky požadujem, keďže vás za to platím ???, aby ste verejnosť informovali o tom, čo UROBILO a VYKONALO ministerstvo, ktoré riadite, pre občanov SR. Teda aj pre mňa! Teraz ma absolútne nezaujíma, čo robili alebo nerobili v minulosti Robert Fico, Peter Pellegrini, prípadne Andrej Danko – to povedali občania vo voľbách. A už vonkoncom ma nezaujíma, čo sa „vaše“ ministerstvo iba chystá urobiť ??‍♀‍!

Vašu prácu môže už rok „obdivovať“ celé Slovensko ?! E-karanténou počnúc, cez úniky osobných údajov, až po nedostatočné čerpanie eurofondov ?. Holt, stolička ministerky je niečo iné ako stolička poslankyne, všakáno?! Celkom ste ma dojali k slzám ?, ako ste Petrovi Pellegrinimu vyčítali, že on a poslanci novej strany Hlas dali „iba“ 5 návrhov zákonov za toto volebné obdobie. Argument, že terajšie vládne strany dali v minulom volebnom období „až“ 10 návrhov zákonov týždenne, je nonsens ??‍♀‍! Kvalitu návrhov niekto hodnotil ??! V prípade zákonov totiž nezáleží na kvantite, ale na kvalite ?‍♀‍!

A len tak mimochodom ☝?! Vaša úporná snaha odhovoriť občanov od referenda o predčasných voľbách vo mne evokuje iba jednu vec ?. Vy máte určite prieskumy, z ktorých vychádza, že z hľadiska preferencií na tom nie ste práve najlepšie. A teda to, čo sme počuli v relácii Na telo, je strach z toho, že vás občania vymenia ?

https://www.facebook.com/lassakova.sk

Zdroj: Facebook Judity Laššákovej

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *