Judita Laššáková: Vážená pani ministerka Remišová

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ako občan Slovenskej republiky od vás ako od ministerky požadujem, keďže vás za to platím ???, aby ste verejnosť informovali o tom, čo UROBILO a VYKONALO ministerstvo, ktoré riadite, pre občanov SR. Teda aj pre mňa! Teraz ma absolútne nezaujíma, čo robili alebo nerobili v minulosti Robert Fico, Peter Pellegrini, prípadne Andrej Danko – to povedali občania vo voľbách. A už vonkoncom ma nezaujíma, čo sa „vaše“ ministerstvo iba chystá urobiť ??‍♀‍!

Vašu prácu môže už rok „obdivovať“ celé Slovensko ?! E-karanténou počnúc, cez úniky osobných údajov, až po nedostatočné čerpanie eurofondov ?. Holt, stolička ministerky je niečo iné ako stolička poslankyne, všakáno?! Celkom ste ma dojali k slzám ?, ako ste Petrovi Pellegrinimu vyčítali, že on a poslanci novej strany Hlas dali „iba“ 5 návrhov zákonov za toto volebné obdobie. Argument, že terajšie vládne strany dali v minulom volebnom období „až“ 10 návrhov zákonov týždenne, je nonsens ??‍♀‍! Kvalitu návrhov niekto hodnotil ??! V prípade zákonov totiž nezáleží na kvantite, ale na kvalite ?‍♀‍!

A len tak mimochodom ☝?! Vaša úporná snaha odhovoriť občanov od referenda o predčasných voľbách vo mne evokuje iba jednu vec ?. Vy máte určite prieskumy, z ktorých vychádza, že z hľadiska preferencií na tom nie ste práve najlepšie. A teda to, čo sme počuli v relácii Na telo, je strach z toho, že vás občania vymenia ?

https://www.facebook.com/lassakova.sk

Zdroj: Facebook Judity Laššákovej

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *