Ľ. Blaha dokázal nezmyselnosť testovania: J. Šanta má Covid, pritom sa preukazoval týžden starým negatívnym testom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha (SMER-SD) vo svojom statuse ironicky poznamenal, že nemôže uveriť tomu, že kandidát na špeciálneho prokurátora Ján Šanta má Covid, keďže sa preukazoval týždeň starým testom, ktorý bol negatívny a tým v priamom prenose odhalil nezmyselnosť testovania, ktoré nariadila Vláda SR.

Ján Šanta sa ako vypočúvaný kandidát, pohyboval po priestoroch NR SR, ale na tento prípad dal hlavný hygienik Mikas vyhlásenie, že vzhľadom na okolnosti je to v poriadku a do karantény nemusí ísť nikto, kto sa v miesnosti s Jánom Šantom nachádzal.

Facebook Ľuboš Blaha:

Tieto dni sú plné srdcervúcich sklamaní.

 1. Prokurátor Šanta má Covid? Nemôžem tomu uveriť! Veď sa v parlamente preukázal týždeň starým antigénovým testom, ako kázal sám majster Matovič. A napriek tomu je pozitívny a mohol nakaziť desiatky poslancov a novinárov?
 2. Neverím – veď to by znamenalo, že z Matoviča zase raz život urobil úplného idiota. Sám pán profesor Mudr. Matovič, Plgt., najväčší odborník na zvládanie pandémií v priľahlých galaxiách. Pretieram si oči a fakt neverím.
 3. Šanta ho vlastne nechtiac usvedčil z toho, aký je celé to jeho povinné špajchlovanie nezmysel. Presne takto to chodí – ľudia ako Šanta s pocitom falošnej negativty šíria Covid, lebo sa spoliehajú na týždeň staré hračkárske testy. A Matovičovi kvôli vlastnej zadubenosti utešene rastú obete – gratulujeme.
 4. Samozrejme, Šeliga ani iní papaláši do karantény nemusia, hoci boli pol dňa v jednej miestnosti s nakazeným Šantom. Volali svojmu poslušnému Mikasovi a ten, čuduj sa svete, opäť raz vládnym poslancom udelil výnimku.
 5. Keby ste vy boli 5 hodín so Šantom v miestnosti, tak vás von pustia iba v kozmonautskom skafandri. Ale Šeliga si bude ďalej behať po parlamente ako primadona s fešnou handričkou a bude nám ukazovať svoje prstíky v tvare V – takto to totiž chodí za Matoviča.
 6. Ale načo by dodržiavali vlastné pravidlá? Pozrite sa, ako rokujú na vláde. Minister zdravotníctva Krejčí, ktorý od rána do večera tára o rúškach, je na vláde bez rúška. Ja síce chápem, že Duch svätý ho chráni, ale mohol by aspoň predstierať, že ide príkladom, keď už spravil z rúška náboženstvo.
 7. To isté minister vnútra Mikulec, ktorý na ľudí posiela policajtov, aby ich kvôli rúškam pokutovali. No načo by mal rúško on sám? A načo by ho mal Matovič? Veď stačí, keď terorizuje ostatných – sám nosiť handru v uzavretej miestnosti nemusí. Tlieskam.
 8. Obrovským sklamaním bol pre mňa aj najnovší blog europoslankyne za vládnu SaS Lucie Nicholsonovej, zvanej tiež Ďuriš.
 9. V blogu naložila premiérovi Matovičovi tak, že to by som si možno nedovolil ani ja – vraj sa ľudia boja viac vládnych opatrení, než samotného Covidu, vraj štát nepomáha, ľudia sú zúfalí a vraj sa strašidelne prehlbuje chudoba. Ja len, že – dobré ráno, Ďuriš.
 10. Zabudla ste akurát na svojho ministra školstva, ktorý terorizuje deti a robí všetko preto, aby sa do škôl dostali čo najneskôr. Aj za toto môže vaša vlastná vláda – dokonca váš vlastný minister.
 11. Na všetko toto upozorňujeme celé mesiace, pani Ďuriš. No keď ľudia zúfalí išli do ulíc, tak ich ešte prenasledujete. Keď sa ozývajú na sieťach, tak z nich robíte extrémistov a konšpirátorov… Tak sa nepretvarujte, že vám záleží na ľuďoch – vaša SaS-ka ničí túto krajinu rovnako ako Matovič.
 12. Ale je pre mňa obrovským sklamaním, že zase takto vrážate nášmu vládnucemu géniovi nôž do chrbta. Zase bude plačovka a zase si vypočujeme, ako Sulík môže za 4300 mŕtvych. A tak. Tie vaše detinské hádky už fakt nikoho nebavia.

Myslím, že ľuďom už dochádza z týchto šaškov trpezlivosť. Prichádzajú o všetko a oni len šikanujú ľudí, sami ako papaláši nedodržujú svoje pravidlá a dokola sa hádajú, kto za všetko môže.

Ste vinní všetci. A po referende a predčasných voľbách pôjdete všetci tam, kam patríte…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Ľ. Blaha dokázal nezmyselnosť testovania: J. Šanta má Covid, pritom sa preukazoval týžden starým negatívnym testom

 • 3. februára 2021 at 21:45
  Permalink

  Blaha, pred vstupom do parlamentu si si dal špárať v nose? DAL. TAK DRŽ TEN SVOJ KOLABORANTSKÝ ZOBÁK A RADŠEJ MLČ.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *