Matovič sa vo funkcii premiéra rozlúčil ako cynik

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


I. Matovič sa rozlúčil s funkciou premiéra, poprosil o šírenie dobra a radosti

      Bratislava 31. marca (TASR) – Igor Matovič sa po demisii príhovorom rozlúčil s funkciou premiéra. Zhodnotil v ňom, že Slovensko počas jeho pôsobenia prežilo najťažší rok od druhej svetovej vojny. Zároveň vyjadril presvedčenie, že „sme za vrcholom a bude už len a len lepšie“. TASR o tom v stredu informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.


      Občanov poprosil Matovič „o prežívanie dennodennej radosti a dobra“ a ich rozdávanie. „Lebo len tak sa vieme z toho ťažkého obdobia dostať,“ povedal vo videu. Skonštatoval, že uplynulé obdobie nebolo ľahké pre občanov ani pre neho. Zdôraznil, že celý čas mal len jediný cieľ – „chrániť životy a zdravie“.


      Prezidentka SR Zuzana Čaputová prijala v utorok (30. 3.) demisiu doterajšieho premiéra Matoviča, a tým aj celého vládneho kabinetu. Zostavením novej vlády poverila ministra financií Eduarda Hegera (OĽANO). Novú vládu, v ktorej by si mal Heger s Matovičom vymeniť pozíciu, by mala prezidentka vymenovať vo štvrtok 1. apríla.


      K rekonštrukcii kabinetu dochádza po vládnej kríze, ktorú vyvolal nákup vakcíny Sputnik V. Napätie bolo v koalícii dlhodobo.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Matovič sa vo funkcii premiéra rozlúčil ako cynik

 • 31. marca 2021 at 21:29
  Permalink

  Čakal niekto rozmýšľajúci že tento psychopatický zmrd vyprodukuje niečo rozumné. Jedine Americká ambasáda, ktorá ho k tomu donútila a napísala tupý prejav, ktorý sa týždeň učil naspamäť.

  Reply
 • 1. apríla 2021 at 8:07
  Permalink

  Psychopat, idiot, sociopat.

  Reply
 • 1. apríla 2021 at 14:53
  Permalink

  ZLO vyzýva k prežívaniu dobra???

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *