Oznámenie: Zvolanie 19. schôdze Národnej rady SR

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Podľa čl. 83 ods. 2 Ústavy Slovenskej republiky a § 17 ods. 2 zákona Národnej rady Slovenskej republiky č. 350/1996 Z. z. o rokovacom poriadku Národnej rady SR v znení neskorších predpisov na žiadosť poslancov zvoláva podpredseda NR SR Gábor Grendel 19. schôdzu NR SR v stredu 2. decembra o 14.00 h v rokovacej sále NR SR na Námestie A. Dubčeka 1 v Bratislave.

Poslanci na schôdzi žiadajú prerokovať:
Návrh skupiny poslancov NR SR na schválenie uznesenia NR SR o vyhlásení referenda (tlač 347).
Aj naďalej je podmienkou účasti v NR SR nosenie ochranných rúšok, dodržiavanie predpísaných odstupov podľa platných nariadení ÚVZ SR, hygiena rúk.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *