Politológ Roman Michelko komentuje aktuálnu situáciu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Roman Michelko komentuje nenávistné útoky Igora Matoviča na Petra Pellegriniho. Absurdný útok na premiéra Petra Pellegriniho a aby toho nebolo málo, pridal sa aj Richard Sulík. Jeho snaha zabrániť Zornici podpísať kontrakt s vládou na dodávku rúšok takmer nemá vysvetlenie. Ak by sa to stalo pred voľbami, SaS je mimo parlamentu. Finiš vyjednávaní o novej vláde okorenil Matovičov tweet a Sulíkova tlačovka. Nakoniec bolo aj tak všetko inak. Pozn. redakcie: Video bolo nahrané pred dnešným Matovičovým zmierením s Pellegrinim.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Politológ Roman Michelko komentuje aktuálnu situáciu

  • 16. marca 2020 at 16:26
    Permalink

    Vážený pán Michelko! Chýbala mi vo Vašom komentári zmienka o kultúre, nie ani tak v osobe ministra, ale programu. Či sa načisto dáme zdecimovať západnou kultúrou na úkor likvidácie našich hodnôt a tradícií? Veľa toho nebolo ani v programe politických strán pred voľbami a to nás, autorov tohto žánru má najviac zaujímať. Dúfam že to nebude horšie ako za Maďariča.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *