Putin: Rusko sa chystá spolupracovať s Bidenom a naďalej podporovať Donbas

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Moskva 17. decembra (TASR) – Ruský prezident Vladimir Putin vyjadril vo štvrtok presvedčenie, že vláda nového amerického prezidenta Joea Bidena bude s Ruskom spolupracovať na vyriešení vzájomných nezhôd. Informovala o tom agentúra AFP.

Biden má podľa Putina skúsenosti v domácej a zahraničnej politike. „Očakávame, že všetky problémy, ktoré sa vyskytli – alebo aspoň niektoré z nich – sa za novej americkej vlády podarí vyriešiť,“ povedal Putin, ktorého vyjadrenie sprostredkovala agentúra TASS.

Putin na výročnej tlačovej konferencii ďalej uviedol, že vzťahy medzi USA a Ruskom sa stali „rukojemníkom“ domácej politiky Spojených štátov, napísala agentúra TASS.

Súčasný prezident USA Donald Trump má podľa Putina v Spojených štátoch rozsiahlu podporu a podľa informácii dostupných Moskve sa nechystá opustiť politický život.

Rusko bude podľa Putina takisto pokračovať v poskytovaní podpory regiónu Donbas na východe Ukrajiny.

„My, Rusko, budeme podporovať Donbas takou istou formou, ako doteraz,“ povedal Putin a dodal, že Rusko podporu dokonca ešte posilní. Ide podľa neho o podporu v súvislosti s výrobou, riešením sociálnych problémov, záležitosťami v oblasti infraštruktúry a ďalších oblastí.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *