R. Fico: Dúfam, že prezidentka SR Z. Čaputová a minister zahraničných vecí SR I. Korčok si zatnú jazyk za zuby

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ako predseda vlády SR som mal možnosť osobne rokovať a opakovane komunikovať aj s prezidentom Ruskej Federácie V. Putinom, aj s prezidentom USA J. Bidenom (v tom čase viceprezidentom USA). Vyhlásenie prezidenta USA, že V. Putin je „killer“, čiže zabijak, je ťažko pochopiteľné, ibaže by v USA za každú cenu hľadali dôvody na konfrontáciu s RF (Ruskou federáciou – pozn. RF ?). Prekvapilo ma aj odôvodnenie hovorkyne Bieleho domu, ktorá použila argumenty svojou kvalitou podobné tým, na základe ktorých USA zaútočili na Irak. Výsledkom bola kontrola USA nad irackou ropou, tisíce mŕtvych civilistov, rozpadnutá krajina, len dôvody útoku sa ukázali ako čisté klamstvo.

Zahranično-politická podriadenosť prezidentky SR Z. Čaputovej a ministra I. Korčoka americkej administratíve je všeobecne známa. Samozrejme, že na obhajobu V. Putina a podporu dobrých vzťahov medzi USA a RF nepovedia ani slovo. Keby si takéto nediplomatické a bez dôkazov podložené vyjadrenie na adresu J. Bidena dovolil V. Putin, nepochybujem, že by zvolávali celosvetové protestné zhromaždenia a sankcie proti RF. Mne v tejto chvíli postačí, ak si zatnú jazyk za zuby a nebudú sa stavať do radu obhajcov amerického prezidenta. Aspoň z úcty k tisícom ruských obetí pri oslobodzovaní Československa.

Zdroj: Facebook Roberta Fica

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *