Remišová už zabudla ako politicky zneužili Kuciaka

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 30. decembra (TASR) – Vicepremiérka a líderka koaličnej strany Za ľudí Veronika Remišová uviedla, že udalosti okolo smrti bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského si nezaslúžia, aby boli zneužívané politikmi. Zároveň na sociálnej sieti vyjadrila ľútosť nad jeho úmrtím.


      Politicky sa priživovať na tejto udalosti a zároveň spochybňovať prácu orgánov činných v trestnom konaní považuje za nemorálne. „Osobitne v situácii, keď bola prokuratúra aj elitní vyšetrovatelia vedení ľuďmi, ktorí do svojej funkcie prišli za vlády Roberta Fica a Petra Pellegriniho,“ dodala.


      Treba podľa nej robiť maximum, aby vo väzniciach neprichádzalo k pokusom o samovraždu. „Ale úplne zabrániť pokusom o samovraždu sa nedá, osobitne nie u ľudí so špeciálnym výcvikom, ktorí dokonale poznajú všetky možné preventívne opatrenia, čo sa týka aj prípadu pána Lučanského,“ poznamenala.


      Vicepremiérka zároveň ocenila gesto generálneho riaditeľa Zboru väzenskej a justičnej stráže Milana Ivana, ktorý sa v stredu vzdal svojej funkcie.


      Bývalý policajný prezident Lučanský zomrel po tom, čo sa vo väzbe v utorok (29. 12.) pokúsil o samovraždu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *