Robert Bestro: Juraj (Šeliga)…ULEJ

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Celý ten prípad je zároveň smutný a zároveň vtipný. Igor Melicher voľakedy o tomto chlapcovi povedal, že keby malo pokrytectvo tvár, vyzeralo by takto. Za normálnych okolností by som sa ho možno dokonca zastal, lebo pravidlá takto porušuje plno mladých ľudí, každému sa raz za čas stane. Okrem toho, tie pravidlá sú samé o sebe v mnohých prípadoch choré. Lenže toto je Juraj Šeliga, pán slušný, kultúrny a poctivý, ktorý chodí na tlačovky rozprávať o ochrannom plexiskle R. Fica a o tom, kto má aké kabelky, hodinky, autá a podobne. Niekoľkokrát to hral na najväčšieho dodržiavača opatrení na planéte a k dodržiavaniu vyzýval aj iných. Keby bol človekom, ktorý sa dlhodobo prezentuje názorom, že sa voči podnikom postupovalo necitlivo, ožieranie sa v podniku by síce bolo proti Matovičovým a Mikasovým pravidlám, ale až takým veľkým problémom by nebolo. Lenže tento Jurko si na seba ušil búdu úplne sám, lebo pokrytectvo je pre neho ľahšou cestou ako byť sám sebou. Dúfam, že sa z tohto poučia iní mladí politici, najmä tí naši, ľavicoví.

Mimochodom, za oveľa väčší problém považujem to, že chlastali u Štefana Hríba, teda u novinára. Ale už som si zvykol, že novinári si s vládnymi predstaviteľmi tykajú a kamarátia sa. Je to však z hľadiska objektivity a nezávislosti médií neakceptovateľné.

Zdroj: Robert Bestro, Facebook

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


4 thoughts on “Robert Bestro: Juraj (Šeliga)…ULEJ

 • 6. mája 2021 at 15:21
  Permalink

  Tak, tak proste nedá sa spoliehať , že pod lampou býva vždy najväčšia tma , ani pod tou Hríbovou .

  Reply
  • 7. mája 2021 at 10:11
   Permalink

   Pod hríbovou lampou je vždy temno.

   Reply
 • 6. mája 2021 at 19:55
  Permalink

  Už raz pri začiatku koaličného cirkusu so sputnikom ponúkol svoj post podpredsedu parlamentu, hoci ho nikto nevyzval.
  Teraz urobil „hrozný čin“ – bol sa pracovne zabávať počas zákazu vychádzania v krčme novinára. Pán poslanec sa konečne dočkal možnosti okamžite sa vzdať postu za svoju stranu
  aby to nevzbudilo otázky.
  Majiteľ krčmy mal byť okamžite zabasnutý a odsúdený (viď obdobný prípad majiteľa z východu).

  Reply
 • 7. mája 2021 at 10:13
  Permalink

  Čeliga ? Ten je ako 250-eurovka. Tvári sa ako veľká hodnota a pri tom je úplne falošný.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *