Robert Fico vycvičil koaličných poslancov, ktorí nerozumejú za čo hlasujú

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Robert Fico, predseda SMER – SD zrejnil video, v ktorom poukazuje na zmeny Ústavy SR koalíciou a ich poslancami, ktorí často nemajú šajnu základnom zákone Slovenska. Fico ďalej dodáva, že koalícia mení jej znenie podľa toho ako sa im zachce, bez jej znalosti a štruktúry.

Len, aby sa súčastná zmena Ústavy SR, neotočila práve proti jej autorom. To ukáže čas, ale ešte pred tým Ústavný súd SR, ktorý rozhodne, či koalícia prijala zmenu, ktorá je právne uskutočniteľná. Viac vo videu vysveľuje Docent práva JUDR. Robert Fico.

Zdroj: Facebook Robert Fico:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *