Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Singapur 15. decembra (TASR) – Ceny ropy v utorok ráno klesli. Dôvodom bolo sprísňovanie obmedzení na zastavenie šírenia nového koronavírusu v Európe a prognóza pomalšieho oživenia dopytu v budúcom roku. Tieto faktory prevážili aj nad vyhliadkami na začatie očkovania proti vírusu a nad obavami z nárastu napätia na Blízkom východe.

Barel (159 litrov) americkej ľahkej ropy WTI s dodávkou v januári sa v utorok o 7.24 h SEČ predával po 46,74 USD (38,43 eura). To bolo o 25 centov alebo 0,53 % menej, ako v predchádzajúci deň na konci obchodovania.

Cena februárového kontraktu na severomorskú ropnú zmes Brent sa znížila o 28 centov alebo 0,56 % na 50,01 USD za barel.
(1 EUR = 1,2162 USD)

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *