Toto, keď si prečítate rýchlo pochopíte o čom je hnutie OĽANO. Obyčajní ľudia v ňom priestor nemajú

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 25. apríla (TASR) – Vládne hnutie OĽANO nateraz neplánuje snem, ku koncu roka malo 45 členov. Pre TASR to uviedol hovorca hnutia Matúš Bystriansky. Aj po odchode poslanca Košického samosprávneho kraja a mesta Michalovce Milana Kaplana z OĽANO by tak malo mať hnutie dostatok členov.


      „V súčasnosti neplánujeme zasadnutie snemu,“ reagovalo hnutie na otázku, či bude mať v blízkom čase riadny snem. Posledný malo v novembri minulého roka. Pravidelný snem hnutia sa vtedy pre pandémiu konal per rollam.


      Predsedníctvo OĽANO sa po novembrovom sneme nezmenilo, hnutie si opätovne zvolilo za podpredsedov Eduarda Hegera, Júliusa Jakaba, Jaroslava Naďa, Jozefa Viskupiča a Michala Šipoša. Predsedu si hnutie nevolilo, ostal ním Igor Matovič. Toho zvolili na poslednom riadnom sneme v októbri 2019. Podľa stanov hnutia by sa mal predseda voliť na štvorročné obdobie a snem sa má konať minimálne raz za rok. Predseda ho môže zvolať aj vtedy, ak o to napríklad požiada aspoň tretina členov hnutia.


      Mediálny tím OĽANO vtedy pripomenul, že tento rok oslávi hnutie desiate výročie svojho vzniku. Hovorilo sa i o možnej oslave spoločným stretnutím po skončení sa pandémie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Toto, keď si prečítate rýchlo pochopíte o čom je hnutie OĽANO. Obyčajní ľudia v ňom priestor nemajú

  • 25. apríla 2021 at 9:49
    Permalink

    To je sila, asi par -10 clenov ,si rozdeli 25 milionov, hamba Slovenskemu narod, za toto mozu ludia, nie Igor, Igor to vie vyuzit.Tak ako ostatne vsetko ostatne, Dobre nam tak, Ja som volicka Fica a aj budem, lebo jeho volia ludia presvedceny a stabilny, ale ti co zvolili tento zhluk ludi sa moze hambit.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *