TV DAV: Oskar Krejčí ke kauze Vrbětice: Kvůli Česku žádná válka nebude. Naštěstí

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V aktuálním rozhovoru s politologem Oskarem Krejčím hovoříme o posledním vývoji kolem kauzy Vrbětice. Co znamená? V jakém kontextu k ní došlo a jaké má souvislosti a může mít důsledky.

Náš rozhovor je k dispozici ve dvou formátech. V podcastové podobě k poslechu a ve videopodobě na YouTube (ZDE). Rozhovor se konal 18. dubna 2021 odpoledne a informace v něm tomu odpovídají. Rozhovor vzniká přes internet a kvalita tomu může rovněž odpovídat. Děkujeme za pochopení.

Vyšlo vďaka spolupráci s http://casopisargument.cz

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *