Vláda dnes opäť bude rokovať, program rokovania sa nedozviete.

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Rokovanie vlády SR sa uskutoční dnes, vo štvrtok 31. decembra o 15.00 h. Rokovanie sa uskutoční online.

Pokiaľ sa chcete dozvedieť uznesenia na rokovanie zabudnite, ani len téma nie je zverejnená viď: https://rokovania.gov.sk/RVL/Negotiation/1102

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Vláda dnes opäť bude rokovať, program rokovania sa nedozviete.

  • 31. decembra 2020 at 14:07
    Permalink

    A hlasovať o núdzovom stave v krajine online nemohli hlasovať. Hanbím sa za to, kde žijem a hlavne moje deti. Hanbím sa za to, že sa moja 84- ročná matka, úplne pri zmysloch musí pozerať na to, čo sa tu deje a spomínať na všetko dobré. Ona sa hanbí za to aké hlúpe vnúčatá jej vyrastajú a čo čaká jej tri pravnučata . Ale predovšetkým hanbite sa všetci vy, ktorí ste nám to spôsobili, a už sa prestaňte vyhovárať na covid, lebo ten tu bude, ale moja mamka nie.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *