Vyhlásenie podpredsedu strany SMER-SD a podpredsedu NR SR Juraja Blanára

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 25. apríla (TASR) – Česká strana unáhlene a bez vyšetrovaním definitívne potvrdených dôkazov obvinila Rusko z výbuchu muničného skladu vo Vrběticiach. Na základe toho sa spustila diplomatická roztržka medzi Českom a Ruskom, do ktorej sa nezodpovedne nechala vtiahnuť aj slovenská vláda. Tým nás vťahuje do nebezpečnej geopolitickej hry.


      Prezident Českej republiky Zeman dnes jasne povedal, že utajená správa nehovorí, že sú dôkazy o tom, že ruská strana spôsobila tento výbuch prostredníctvom svojich agentov. Pre nás ostáva zatiaľ nezodpovedaná otázka, prečo teda mala česká strana tak naponáhlo s týmto obvinením?


      Prezident Zeman dokonca uviedol, že jedna z dvoch vyšetrovacích verzií je aj neodborná manipulácia s výbušninami. Z tohto sa môžme domnievať, že tento nepremyslený rusofóbny krok mal splniť úplne iný účel. Strana SMER-SD zásadne odmieta neodôvodnené a nezodpovedné eskalovanie napätia medzi mocnosťami v európskom priestore, ktorého je  súčasťou aj Slovensko.


      Ak však v budúcnosti vyšetrovanie nespochybniteľne skonštatuje, že tento výbuch bol činom akejkoľvek tajnej služby, išlo by podľa nás o neakceptovateľné zasahovanie do zvrchovanosti štátu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Vyhlásenie podpredsedu strany SMER-SD a podpredsedu NR SR Juraja Blanára

  • 25. apríla 2021 at 16:12
    Permalink

    P.Blanar, vidite, dnes nikto nepotrebuje dokazy, nikto nemusi dodrziavat zakony / vid nasa vlada/ dnes si kazdy robi , co sa mu paci. Hlavne nech je to podla ameriky.Mnohim trcia z americkej zadnice uz len opatky.Bohuzial. Zasluky, cest, zakony dnesnej vlade nehovoria nic, preto to od nich nemozeme ocakavat.Neriadena strela. Preto treba dostat vsetko naspat do normy. Urychlene.Cim budu mat viac casu , tym viac vymyslia strasnych veci.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *