Vznikla nová kresťansko-konzervatívna alternatíva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 17. apríla (TASR) – Podpredsedom mimoparlamentnej strany Život – Národná strana sa stal na sobotnom sneme bývalý dlhoročný poslanec parlamentu za Smer-SD Ján Podmanický. TASR o tom informoval hovorca Tomáš Bubla. Predsedom strany Život je nezaradený poslanec Národnej rady (NR) SR Tomáš Taraba.


      Ďalšími podpredsedami strany sa stali Vladimír Chovan a poslanec NR SR Filip Kuffa. Snem zároveň schválil prípravu zlúčenia s mimoparlamentnou stranou Doma Dobre a poveril Tarabu „mandátom o dohodnutí podmienok integrácie s ostatnými politickými stranami, ktoré majú záujem spolupracovať so stranou Život – Národná strana“.


      Taraba avizoval, že ďalšie tri miesta podpredsedov strana postupne obsadí známymi osobnosťami, ktoré sú dnes politicky aktívne na čele iných politických projektov tak, „aby Slovensko malo postupne silnú konsolidovanú stranu, ktorá bude vedieť ísť do súboja aj so silnejúcim politickým liberalizmom“.


      Strana Život – Národná strana sa donedávna volala Kresťanská demokracia – Život a prosperita (KDŽP). Taraba sa spolu s Filipom Kuffom a Štefanom Kuffom dostal do NR SR na kandidátke ĽSNS. Neskôr odišli z poslaneckého klubu ĽSNS. Podmanický odišiel zo Smeru-SD v máji minulého roka. Urobil tak v reakcii na výčitky predstaviteľov Smeru-SD k jeho záujmu pridať sa k hodnotovej platforme konzervatívnych poslancov, ktorú avizoval Taraba.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Vznikla nová kresťansko-konzervatívna alternatíva

 • 18. apríla 2021 at 12:02
  Permalink

  No, pekne začínate v novom marketingovom BRAND názve: Oznamujete voličstvu, čo má voliť. A nie je to ľavicová ani socialistická ani komunistická aliancia. Pjekné, čo je len pravda. Od Slovenskej Iskry som odišiel, keď sme tam my redaktori písali články o potrebe podporiť dôchodcov a webstránka preberala z ag.SITA, aké úžasné výsledky dosahuje II.pilier. Fuj, nem kosonom nem!

  Reply
 • 18. apríla 2021 at 15:07
  Permalink

  Komu je potrebná táto farárska úderka ?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *