Zacharovová: vzťahy medzi EÚ a Ruskom sú vďaka úsiliu Bruselu na najnižšom bode

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Úroveň dialógu medzi Ruskom a Európskou úniou klesla v dôsledku konania Bruselu na najnižší bod. Vo štvrtok to uviedla oficiálna zástupkyňa ruského ministerstva zahraničia Maria Zacharovová.

Diplomatka na svojej facebookovej stránke citovala veľvyslanca EÚ v Rusku Markusa Ederera, ktorý uviedol, že vzťahy medzi Bruselom a Moskvou „sú po studenej vojne na najnižšej úrovni“. „Citát chýba to najdôležitejšie a najúprimnejšie -„vďaka úsiliu Bruselu,“ dodala.

Zdroj: Veľvyslanectvo Ruska na Slovensku

https://tass.ru/politika/11272819?fbclid=IwAR2h5C6qnaLlLayhA3S8VsGU00Chdvwye8W5RsPJODI9LlsC6GynUp7XFXw

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Zacharovová: vzťahy medzi EÚ a Ruskom sú vďaka úsiliu Bruselu na najnižšom bode

  • 29. apríla 2021 at 16:40
    Permalink

    Je trápne a strašne smutné, že korektné vzťahy založené na dvoch rovnocenných partneroch nemienia mať. Nechcú rešpektovať Rusko ako svojho partnera, ale obchodné vzťahy by radi s Ruskom rozvíjali.
    Sú to svine naprieč celou EU a aj USA.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *