Zomrel kameraman J. Skřivánek, RTVS si ho pripomenie vo vysielaní

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


ratislava 19. januára (TASR) – Vo veku 85 rokov zomrel v nedeľu (17. 1.) dokumentárny kameraman a dlhoročný pracovník Slovenskej televízie Jaroslav Skřivánek. RTVS si ho pripomenie vo vysielaní. TASR o tom informovala hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová.

„RTVS so zármutkom prijala správu o úmrtí dokumentárneho kameramana a dlhoročného pracovníka Slovenskej televízie Jaroslava Skřivánka. Jeho osobnosť si pripomenieme na Dvojke v utorok 19. januára popoludní (približne o 15.00 h) v dokumente Rodinné obrady zo série Etnografický atlas Slovenska,“ uviedla hovorkyňa.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *