Blaha okamžite reagoval na Matovičovo vyznanie zdravotníkom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

V predchádzajúcom článku sme sa zamerali na status Igora Matoviča a vyjadrili, či jeho slová su úprimné. Vzápätí mu kontroval poslanec SMER – SD Ľuboš Blaha

ZDROJ: Facebook Ľuboš Blaha

Igor Matovič práve napísal status, že najväčšou osobnosťou roka sú pre neho sestričky a zdravotníci. Z toľkej faloše je človeku až nevoľno.

  1. Ja len, že mu na sestričkách záleží až tak, že nechá svojho koaličného partnera Borisa Kollára, aby sa po nich vozil v nemocnici za to, že mu nedoniesli čajík. Ale premiérovi to je jedno, ľahšie je vypisovať prázdne frázy v lacných marketingových statusíkoch.
  2. Matovičov nominant na poste riaditeľa nemocnice Branislav Delej vyhodil vedúcu sestier iba preto, že sa zastala sestričiek v konflikte s papalášom. Sestričky totižto zachraňovali životy a nedoniesli včas čajíček pre Borisove „dámy v rokoch“… Takto sa správajú k sestričkám Matovičovi nominanti.
  3. Vyhodenie vedúcej sestier za konflikt s Kollárom zinscenoval Matovič, aby politicky zarezal koaličného partnera. Obetoval nevinnú sestričku na to, aby politicky rástol na úkor Sme rodiny. Nevydalo. No teraz sa tvári, aký je on milovník sestričiek – aké pokrytecké, pán premiér!
  4. Je najľahšie napísať reklamný status, aké sú sestričky osobnosti roka, ale keď bolo treba zdravotníkom v prvej línii vyplatiť odmeny, tak tie meškali takmer polroka. Určite by pomohlo aj to, keby týchto vzácnych ľudí zbytočne nevyčerpával na celoplošné testovanie, ktoré nijako nepomáha, iba ohrozuje ľudí.
  5. A úplne najlepšie by bolo, keby nalial peniaze do platov zdravotníkov – no on namiesto toho leje milióny do armády a jeho minister Naď sa už zalizuje, ako od Američanov nakúpi bojové helikoptéry a vraždiace drony. Lebo to teraz Slovensko potrebuje zo všetkého najviac. Vraždiť.
  6. Nie, pán premiér, nemáte právo hovoriť o obete sestier, pretože im neustále iba podrážate nohy. A keby vám na nich záležalo, chránili by ste ich, keď ich nespravodlivo vyhadzujú na dlažbu a liali by ste peniaze do ich odmien a platov, nie do zbraní.
  7. Namiesto toho sestričky iba zneužívate na Vaše uletené výzvy k tomu, aby sme kašlali na ekonomiku a radšej mysleli na sestričky v prvej línii. Veď keď ide o boj s covidom, tak aj od hladu všetci môžeme pomrieť – asi tak.
  8. Je cynické zneužívať sestričky a zdravotníkov na Vaše detinské politické spory so Sulíkom a ešte cynickejšie je, že to robíte práve vy, kto pre sestričky a zdravotníkov ani prstom nepohol. Už sa na to vykašlite – Slovensko vami pohŕda a lacné PR statusíky vám už nijako nepomôžu.

Sestričky a zdravotníci si zaslúžia našu úctu, nie Matoviča!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *