Igor Melicher: Špeciálny prokurátor na inzerát (značka: odsúdený)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Člen predsedníctva strany SMER – SD Igor Melicher a predseda Mladých sociálnych demokratov, vo svojom statuse rozoberá situáciu okolo kandidatúry Daniela Lipšica na šéfa Úradu špeciálnej prokuratúry a dodáva, že týmto si Slovensko vybralo cestu k režimom strednej Ázie.

Zdroj: Facebook Igor Melicher – Mladí Sociálni Demokrati

HĽADANIE PRÁCE PRE DOKTORA LIPŠICA – ŠPECIÁLNY PROKURÁTOR NA INZERÁT (značka: odsúdený)

Súčasná koalícia sa ešte v čase pred svojou karanténou rozhodla odpolitizovať prokuratúru, a to tak, že na čelo špeciálnej prokuratúry pretlačí svojho „nosiča vody“ – JUDr. Lipšica, Harvardské eso, bývalého ministra vnútra a spravodlivosti, bývalého lídra jednej z koaličných strán (NOVA) a tiež všadeprítomného plniča hot-dogov na meetingoch OĽaNO.

Na tento účel, na základe Lex Lipšic, zmenili podmienky pre uchádzačov o najvyššie funkcie na prokuratúre tak, aby sa aj právoplatne odsúdený neprokurátor mohol stať generálnym alebo špeciálnym prokurátorom.?‍♂️

Pôvodný plán bol posadiť pána doktora rovno na kreslo generálneho prokurátora (pamätáme tzv. Sulíkové prerieknutie), ale keďže ešte aj vládni mediálni pochlebovači na samotné prekvapenie Igora a Daniela prejavili voči tejto skrytej nominácii určitý odpor, koalícia sa rozhodla, že pán doktor dostanú až druhý najlepší flek.

Toto už aj naša dezinfo scéna vyhodnotila ako akceptovaný posun a Nko dokonca pár hodín po ohlásení kandidatúry zorganizovalo pre Daniela promo akciu aj za účasti potenciálneho protikandidáta Šantu. Bude zaujímavé sledovať či aj ostatní protikandidáti po ohlásení ich kandidatúry dostanú rovnaký mediálny priestor.

Samozrejme, za exkluzívny prísun informácii zo živých spisov z neverejného prípravného konania je potrebné preukázať určitú vďačnosť… Monika by vedela hovoriť.?‍♂️

Doktor Lipšic hneď v prvom promo rozhovore preukázal svoju fundovanosť keď poznamenal, že tzv. kajúcnici vo svojich výpovediach hovoria takmer vždy pravdu. Áno, to bolo vidieť hlavne vo výpovediach Andruška, keď si v snahe dostať čo najnižší trest ponúkol historku ako Zsuzsová niekoho otrávila jedovatými hubami.? (či to bolo to takmer?) A potom sám Andruško dostal ešte vyšší trest ako mal pôvodne. ?‍♂️

A TERAZ UŽ VÁŽNE

Vláda zvolením Lipšica dosiahne v zásade dve veci:

 1. Pokúsi sa zabezpečiť si beztrestnosť za činy, ktoré spáchala/spácha počas svojho vládnutia.
 2. Budeme jediná krajina na svete, v ktorej bude špeciálnym prokurátorom právoplatne odsúdená osoba za usmrtenie, ktorá je stále pod probačným dohľadom, a ktorú môžete stretnúť na psychologických sedeniach o slušnom riadení motorového vozidla.

VEĽA ŠŤASTIA SLOVENSKO, VYBRALO SI SA CESTOU K REŽIMOM STREDNEJ ÁZIE ?


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Igor Melicher: Špeciálny prokurátor na inzerát (značka: odsúdený)

 • 23. decembra 2020 at 19:07
  Permalink

  Kam sa hrabe Amerika ? Odsúdený „VRAH“ v podmienečnom výkone trestu má byť “ špeciálny “ prokurátor ?. To nemyslíte vážne ? Amsada za plotom už nevie čo svojimi agentami? Ked som bol gymnazista, bola tajná informácia, že „tupec, ktorý nevie vypočítať rovnicu o dvoch neznámych “ išiel študovať herectvo, žurnalistiku alebo právo. Preto táto spoločnosť dnes vyzerá, ako spoločenstvo redardov.
  pekne vianoce na zamyslenie

  Reply
 • 29. decembra 2020 at 9:27
  Permalink

  pokiaľ mohol robiť dlhé roky vyšetrovateľa človek so závažnou psycho diagnozou /bipolárna porucha/ a viackrát dlhodobo hospitalizovaný v psychiatrickom zariadení (Serbin)…. tak prokurátora môže robiť aj brojler regrutovaný a vychovaný v ODM a B´nai B´rith odsúdený za usmrtenie chodca na prechode.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *