Judita Laššáková poslala odkaz Kolíkovej a vládnym politikom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Právnička Judita Laššáková sa zamerala na včerajší rozsudok v kauze “Zmenky”, kde poukazuje na to, či aj teraz vládni politici budú argumentovať, že v rozsudku pre Kočnera a Ruska išlo o rozhodnutie nezávislého súdu, keď pri iných rozsudkoch, ktoré nie sú podľa predstáv koalície, sú rozsudky spochybňované. Na záver sa pýta, že keď nezávislý a spravodlivý súd rozhodol v kauze “Zmenky” správne, prečo ministerka Kolíkova potrebuje meniť súdny systém. Viac v jej statuse.

Facebook Judita Laššáková

Dnes v kauze zmeniek určite rozhodoval spravodlivý a nestranný súd. Takže vyjadrenia všetkých politických špičiek očakávam v tomto znení ?

Samozrejme, veď u nás, v tejto krajine, rozhodujú spravodlivé a nestranné súdy.

Ak sa všetci vrcholoví ničitelia, teeeeda, pardon! Chcela som napísať činitelia vyjadria v tomto zmysle, mám jednu otázku: Načo potom tá rozsiahla zmena súdneho systému na Slovensku?

Odpoviem si: Slovensko a „táto krajina“ nie sú to isté ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Judita Laššáková poslala odkaz Kolíkovej a vládnym politikom

  • 13. januára 2021 at 12:11
    Permalink

    Jasný odkaz všetkým Slovákom . Nesiahajte na peniaze US grázlov. Ak by bol Kočner dal pokoj tej fašistickej US svoloči, mohol ešte aj dnes chodiť na raňajky so Sulíkom a Matovičom. Gambaté prasa splnilo svoju úlohu na výbornú.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *