Ľuboš Blaha: Možno nájdu pre Matoviča v Prešove voľnú celu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Po tom ako sa na sociálnej sieti objavil status Ľuboša Blahu, podpredsedu SMER-SD, že je Covid pozitívny, niektoré médiá začali jeho chorobu spájať dokonca s udalosťami, ktoré sa diali ešte 17. novembra 2020 a vraj aj to je dôvod, že dnes je nakazený. Keďže niektoré argumenty, ktoré prebehli médiami nedávali elementárnu logiku, Blaha uviedol veci na správnu mieru.

Facebook Ľuboš Blaha:

Milí priatelia,

slniečkarski „dezoláti“ už po sieti spriadajú rôzne divoké konšpirácie o mojom pozitívnom teste na Covid, tak mi dovoľte v krátkosti reagovať na ich mimoriadne cenné myšlienkové procesy.

1. Vraj ako som mohol dostať v parlamente Covid, keď som podľa výpisu z hlasovania v parlamente nebol. Takže – fakty: 28. decembra 2020 som mal v budove parlamentu tlačovú besedu, kde som za celú stranu SMER-SD oznámil, že sa hlasovania nezúčastnime, lebo protestujeme proti tomu, že v budove sú nakazení poslanci, ktorí mohli zamoriť celý priestor. Tlačovku vysielala TA3 a ak na zázname nie je Fantomas s mojou maskou na tvári, budem to celkom isto ja. Čiže áno, v parlamente som bol a Covid som tam dostať mohol.

2. Vraj je dôležité, že som nebol v pléne, lebo nikde inde v budove som vírus dostať nemohol. Ak je to tak, potom nerozumiem vládnym protipandemickým opatreniam. Prečo potom musia byť ľudia s Covidom v karanténe? Mohli by pokojne chodiť do obchodných domov, akurát by mali vyhradené obchody. Ak by ste nenavštívili ich vyhradený obchod, tak Covid od nich nedostanete. Lebo on sa v budove nešíri, on je prikvačený k vášmu telu, on je taký váš havko, ktorému prikážete – nevychádzaj z tejto miestnosti a on nevyjde. Takto to funguje podľa Matovičových svedkov a preto sa vírus v inkriminovaný deň nemohol dostať z plenárnej miestnosti NR SR. Prečo ale potom ten ich úžasný Matovič dáva nakazených ľudí do karantény, keď vlastne nemôžu nikoho nakaziť? Nejako to nesedí, či?

3. Vraj som sa mohol nakaziť na protestoch 17. novembra, lebo som sa tam fotil bez rúšok. Na protestoch som si dal rúško dole vždy iba pri fotení a tak to dovoľovala aj vyhláška hlavného hygienika. Po zábere som si rúško nasadil. Dole som ho mal iba pri spievaní národnej hymny. Akcia sa konala vonku na čerstvom vzduchu, čiže na rozdiel od parlamentu nejde o uzavretý priestor, kde sa môže vírus tak ľahko šíriť. Na rozdiel od parlamentu nemám vedomosť o tom, že by na protestoch bol niekto nakazený, ale v parlamente boli priznaní nakazení vládni poslanci. Opakujem – priznaní. A čo je najdôležitejšie – tri dni po protestoch som si dal urobiť PCR test a ten bol negatívny. Ukázal som ho v nedeľnej diskusii RTVS, videlo to celé Slovensko. To len potvrdzuje, že na protestoch som sa nenakazil. Čiže – ďalšia konšpirácia slniečok.

Milí priatelia, áno, ja chápem, že tieto argumenty musia bolieť všetkých tých, ktorí milujú svojho „voccu“ Matoviča. A s radosťou bude asistovať aj provládna tlač, lebo do Blahu treba za každú cenu kopať. Len si predstavte, že by nariadenie o tom, že pozitívni poslanci môžu ísť do parlamentu prijal Robert Fico a že by existovalo podozrenie, že sa v ten deň v budove parlamentu nakazil Matovič.To by tu bol mediálny čurbez. Roberta Fica by už možno aj brala NAKA. Ale keď to spraví Matovič, tak samozrejme treba kopať do toho, čo dostal Covid. Nie do toho, kto ho šíri. Takto tu na Slovensku fungujeme.Pán Matovič, priznajte si chybu!Ja viem, že pravda bolí. A preto slniečka prskajú. Preto Matovičovi svedkovia vyplakávajú. Preto zúria. Ale realita nepustí. Pustiť nakazených poslancov do parlamentu bol obrovský risk. A bolo to krajne nezodpovedné, pravdepodobne aj trestné. Mohli nakaziť nielen mňa, ale aj zamestnancov a iných poslancov. A to, že zhruba v tomto období som to dostal aj ja ma celkom legitímne vedie k záveru, že som dostal Covid kvôli nezodpovednému rozhodnutiu Mikasa a Matoviča. Taká je pravda.

Na záver len jedno: Samozrejme, hneď ako sa dostanem z karantény, podám trestné oznámenie na neznámeho páchateľa, ktorý ma dňa 28. 12. 2020 nakazil nebezpečnou ľudskou chorobou. Vypátrať tohto neznámeho páchateľa bude úlohou polície, ktorá bude musieť zistiť, ktorý poslanec vládnej koalície bol tohto dňa v parlamente nakazený, bude musieť preveriť presný pohyb týchto osôb a rovnako aj všetky možnosti, ako sa vírus mohol dostať z pléna do iných častí NR SR. Budú padať hlavy. A zrejme sa polícia bude musieť pýtať aj pána Mikasa, na koho podnet dával svoju šialenú výnimku pre poslancov do vyhlášky. Ak náhodou zaznie meno Igora Matoviča, myslím, že pánko strávi nejaký čas na výsluchu… a možno nájdu v Prešove nejakú voľnú celu.

Pekný deň, priatelia, ďakujem vám krásne za všetky vaše správy a nemajte obavy, cítim sa fajn ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Ľuboš Blaha: Možno nájdu pre Matoviča v Prešove voľnú celu

 • 7. januára 2021 at 0:05
  Permalink

  Voľnú celu po generálovi Lučanskom!!!

  Reply
 • 7. januára 2021 at 12:47
  Permalink

  Aj s najlepším právnikom-vrahom v mliečnej dráhe

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *