Ľuboš Blaha vykričal pozitívnemu Matovičovi teror národa

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Poslanec SMER – SD Ľuboš Blaha, to v statuse na sociálnej sieti Matovičovi nedaroval. Vyčítal mu obchádzanie jeho vlastných pravidiel a pripomenul, že ho dobehla vlastná karma. Na záver dodáva, aby Matovič to vzdal a pre dobro Slovenska podal demisiu.

Zdroj: FACEBOOK Ľuboš Blaha

No čo som hovoril? Ráno som o tom písal a už je to tu… Matovič má covid.

 1. Určite ho chytil na summite od Macrona, lebo nešiel príkladom a nedal si rúško.
 2. Hlavná vec, že celý národ terorizuje a nadáva ľuďom, ale sám pravidlá nedodržiava.
 3. A kvôli nemu teraz ide do karantény celá vláda – lebo na jej čele stojí nezodpovedné decko, ktoré vodu káže a víno pije.
 4. Tomuto sa hovorí karma. Celý rok tu robíš z rúšok náboženstvo, potom si ho v Bruseli nedáš a hneď dostaneš covid a nakazíš celú vládu.
 5. To nevymyslíš, to je Matovič. Jeho atómová bomba mala zachrániť Vianoce a výsledok je, že máme vianočný lockdown a ešte aj sám Matovič je pozitívny. Toľko k Matovičovmu jadrovému arzenálu. Šach – mat.

Ešte stále tú špajchlu nechcete hodiť do ringu, pán premiér? Už aj Mr. Covid sa vám vysmieva…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ľuboš Blaha vykričal pozitívnemu Matovičovi teror národa

 • 19. decembra 2020 at 1:42
  Permalink

  Este aj z nakazy covidom vytlkate tu vasu kretensku propagandu, sudruhovia? Vy ozaj nie ste normalni, vy ste banda uchylnych sociopatov.

  Reply
  • 19. decembra 2020 at 10:17
   Permalink

   Liberálna kreténska propaganda vám očividne nevadí. Veď zarábať na chorých a dosahovať zisky za každých okolností, to je také ľudské a sociálne. Celkom by ma zaujímalo, kde sú v domácej karanténe bezdomovci. Ale zmienka o nich, to je podľa vás sociopatická propaganda.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *