M. Radačovský: Ani Kolíková v relácii “Pumpa”, ani žiadne komisie okrem OČTK nevyšetria okolnosti úmrtia M. Lučanského

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Foto: TASR – Radovan Stoklasa

Zástupca poškodených po tragicky zosnulom generálovi Lučanskom, Miroslav Radačovský sa na sociálnej sieti vyjadril najmä na adresu ministerky spravodlivosti Márii Kolíkovej, ktorá v relácii RTVS s hercami v tzv. humorisrickej relácii rozoberala tento prípad a jej konštatovania boli prezentované ako “jediná pravda”.

Facebook JUDr. Miroslav Radačovský, nezávislý a nezaradený poslanec EP

GENERÁL LUČANSKÝ

 Slováci a Slovenky, slovenskí patrioti!

 V dnešnej relácii TV Markíza "Na telo" pani ministerka spravodlivosti SR uviedla množstvo vecí, týkajúcich sa p. generála Lučanského, a okrem iného povedala, že p. Lučanskému bolo umožnené mať na cele televízor. 

 Z hodnoverných dôkazov, ktoré už nemienim zverejňovať, aby opätovne niekto nepripravil sa na to a nezačal tvrdiť, že sú sfalšované, jasne vyplýva, že 29.12.2020, ani predtým ani potom, na cele žiaden televízor nebol. O ostatných veciach a dôkazoch, aby neboli smiešnym spôsobom mediálne a dehonestovaním rodiny Lučanských a mňa ako splnomocneného zástupcu, spochybňované, budem komunikovať jedine s orgánmi činnými v trestnom konaní. Jedine orgány činné v trestnom konaní a prebiehajúce trestné konanie môže objektívne preukázať, čo sa udialo dňa 9.12.2020 a 29.12.2020 v súvislosti s touto nešťastnou udalosťou. Žiadni politici, žiadna komisia, žiadne denníky, ani herecký výkon členky vlády v relácii "Pumpa", len orgány činné v trestnom konaní. Pretože trestné konanie nie je ešte ukončené. 

 S úctou                    JUDr. Miroslav Radačovský

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *