Matovič, Pellegrini a Čaputová vyhlásili krízovú spoluprácu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


KRÍZOVÝ MIER KOALÍCIE A OPOZÍCIE,
SPORY MUSIA ÍSŤ BOKOM,
PRIORITA JE BEZPEČNOSŤ ŠTÁTU

Igor Matovič deklaruje, že nechce prísť s krvavými očami a požaduje súčinnosť. Peter Pellergrini taktiež zdôrazňuje pokojné odovzdanie moci novej vláde. Zuzana Čaputová taktiež odmieta diskontinuitu. Čaputová taktiež ocenila opatrenia dosluhujúcej vlády za veľmi dobré. Matovič taktiež hovorí, že opatrenia sú dobre a razantné a sú nastavené správne. (zdroj živý prienos TA3)

Ustanovujúca schôdza bude 20. 3. 2020.

Vypočul Igor Matovič slová Ľuboša Blahu, Romana Michelk, Juraja Draxlera a ďalších, ktorí volajú po zachovaní krízovej jednoty a zmieru medzi opozíciou a koalíciou?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Matovič, Pellegrini a Čaputová vyhlásili krízovú spoluprácu

 • 16. marca 2020 at 18:07
  Permalink

  Predseda vlády, pán Pellegrini mal prinajmenšom pri stretnutí s prezidentkou požadovať od Matoviča ospravedlnenie za bezprecedentné útoky na neho a riadiaci štáb riešenia koronavírusu. Matovič sa chová veľmi neokrôchane a v spolupráci s pánom Pellegrínim bude ho len využívať. Dobré výsledky si bude pripisovať na svoj účet a prípadné neúspechy pôjdu na účet pána Pellegríniho. Keby Matovič bol charakter, tak, prvé ako predseda vlády by sa mal ospravedlniť!

  Reply
 • 17. marca 2020 at 10:44
  Permalink

  Pellegrini maká a Čaputová rieši kaderníka!!! To nepotrebuje komentár.
  A súhlasím s pánom Badárom.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *