Milan Vanc: Moje dôvody prečo ide o vraždu (Milana Lučanského)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Pán Milan Vanc, známy najmä z armádnych kruhov, ktorý istý čas pôsobil aj v Prešove a pomery tohto mesta veľmi dobre pozná sa na sociálnej sieti vyjadril a podrobne vysvetlil prečo podľa neho je samovražda Milana Lučanského vylúčená.

Moje dôvody prečo ide o vraždu :

1. Vrátil sa z Chorvátska. Pretože bol presvedčený o svojej nevine. Ináč by sa nevrátil.

2. ML bol silná osobnosť, som presvedčený, že dôvody, ktoré ministerka by ho nezlomili. Nepoznám jedinú takúto osobnosť, ktorá by sa položila.

3. Nesedia časy, tak ako boli prezentované na TB ministerky.

4. Od kontroly po jeho nájdenie v cele ubehlo 8 – 9 minút. Teraz na samovraždu použil teplákovú bundu. Tak rátajte na samozverný závesný uzol potrebujete 45 – 50 cm minimálne. Na samozvernú krčnú slučku potrebujete minimálne 70 – 80 cm bundy… Vezmite si bundu a zistíte, že je to absurdné tvrdenie. Teraz si vyskúšajte také niečo z bundy urobiť a bude Bude to trvať 5 minút. . K odumretiu mozgu pri nedostatku kyslíka dochádza po 6 až 8 minútach. Teda dostanete sumár 13 – 14 minút. Nesedia časy ! Našli ho potom skôr, ako mohlo dôjsť k odumretiu mozgu ! Prešov poznám, žil som tam. Z nemocnice do väznice je to asi 950 m. Ak idete rýchlosťou 50 km/h to trvá 3 minúty ! To išli záchranári pešo ? Alebo to bol zámer, aby došlo k odumretiu mozgu ?…Obesenie je tak technicky a anatomicky nemožné. Prečo sa nemohol obesiť. ML mal tzv, vysoký posed, tj.: Vzdialenosť v sede medzi najnižším bodom sedacej časti a najvyšším bodom lebky.

5. Zábery z väznice sú nevieryhodné, tieto systémy majú v podstate rovnakú architektúru. Zmena záznamu je možná veľmi jednoducho, pre každého , kto má prístup na server. Stačí zmeniť príkazový riadok na dátum, hodinu, min a sec. To dokáže aj študent 2 ročníka na FIT STU v BA. Bol tam dostatočne dlho, aby sedeli pracovné smeny, tak aby to bolo rovnaké, ako v daný deň.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Milan Vanc: Moje dôvody prečo ide o vraždu (Milana Lučanského)

 • 1. januára 2021 at 9:07
  Permalink

  Rukopis zaoceánskych spriatelených spravodajských služieb, už nám tu chyba len Guatanamo.
  Skúste si predstaviť malú miestnosť, z rovnými, hladkými stenami a stropom, dvere bez kľučky (z vnútornej strany), posteľ – váľandu, vstavané umývadlo ( bez vodovodnej batérie, prívod vody cez gumenú hadičku), záchodovú misu, všetko pene spojené so zemou. Na čo sa tam dá obesiť?

  Reply
 • 1. januára 2021 at 18:47
  Permalink

  prispejem najmenej na 10 ks teplákových prešovských búnd „ALA “ Mgr. Plagiator, odchovancov „dlobsecu“ a nadácie otvorenej spoločnosti

  Reply
 • 6. januára 2021 at 13:24
  Permalink

  Nech všetci tí, ktorí majú túto vraždu na svedomí, ale aj tí, ktorí sa na nej podieľali, poznajú ruku osudu. Ten pán Vanc má svätú pravdu!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *