Roman Michelko: Tri fatálne zlyhania Andreja Kisku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


 Kiska – prezident alebo opozičný politik? Vypískaný na Bradle lebo nespieval našu hymnu, nezahranie hymny ruským osloboditeľom  vo Zvolene a trápne ohováranie  Slovenska v denníku Die Welt. Kiska naozaj nechápe, čo robí? Je to len jeho hlúposť, alebo si z neho jeho poradcovia otvorene uťahujú? Máme tu nový fenomén „prieskumných agentúr“ –  štatistická chyba na úrovni desiatich percent.  Akú mieru manipulácie môžeme ešte čakať? Dokedy sa nechajú ľudia klamať? Kedy pochopia aj Kiskovi voliči,  že je len úbohá nesvojprávna  figúrka?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Roman Michelko: Tri fatálne zlyhania Andreja Kisku

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *