Roman Michelko: Kauza Lučanský je jednoducho škandál

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

VYJADRENIE ROMANA MICHELKA K MILANOVI LUČANSKÉMU:

Priatelia, asi sme od tejto vlády nečakali bohviečo, ale to, čo sa momentálne deje, predčilo aj tie najhoršie očakávania. Kauza Lučanský je jednoducho škandál! Po jeho „úraze“ ho mali strážiť ako oko v hlave!

Nie, nebudem konšpirovať, nebudem si klásť otázku, komu jeho čin najviac pomôže či poškodí, viem len, že ak by sa niečo podobné stalo predchádzajúcej garnitúre, tak vtedajšia opozícia by mala plné ústa policajnej brutality, masívneho psychologického nátlaku, lietali by reči o brachiálnej moci, o diktátorskom režime.

To, čo sa stalo, je fatálne zlyhanie celého reťazca súčasnej moci! Okamžite by mal byť odvolaný riaditeľ väznice v Prešove, veliteľ väzenskej služby a pre toto fiasko by mala určite čeliť odvolávaniu aj ministerka spravodlivosti Mária Kolíková.

Tým absolútne najmenším minimom je hĺbkový poslanecký prieskum vo väznici a aj na ministerstve spravodlivosti. Ak súčasná koalícia prieskum znemožní, tak opozícii neostane nič iné, ako zvolať ľudí do ulíc, a to bez ohľadu na to či je alebo nie je núdzový stav.

Mimochodom, všimli ste si, že do Prešova okamžite letel generálny prokurátor Maroš Žilinka? Iste sa chce dozvedieť, čo bolo v spise, a hlavne, kto svedčil a čo mal za to sľúbené. Pritom väzenstvo nie je v jeho kompetencii. Podľa mojich informácií vec dozoroval prešovský krajský prokurátor. Naopak, Mária Kolíková je ticho ako myš pod chrastou.

Je zvrhlá doba, v ktorej sú zrazu hrdinovia tejto garnitúry „kajúcnici“ Monika Jankovská a Vladimír Sklenka a im podobní, ktorí mohli spáchať čokoľvek, ale ak budú správne svedčiť, všetko im bude odpustené! Charakterová príbuznosť s lídrami súčasnej koalície nie je ani náhodou náhodná!

Dovidenia v pekle, priatelia!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Roman Michelko: Kauza Lučanský je jednoducho škandál

  • 30. decembra 2020 at 22:53
    Permalink

    Prečo je Fico v Karibiku? Aj on dovolil aby sa počas jeho vlád dostávali na zodpovedné posty riťolezci. A pokračuje to ďalej…

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *