Veci Verejné: Chystá sa Gorila 2?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


O čom sú odhalenia exSIS-károv Pavla Forischa a Stanislav Žiarana? Bude z toho Gorila 2? Zásadné obvinenia Penty. Ako to bol s výstavbou Digital Parku? V priebehu výstavby sa sedemkrát zmenil majiteľ. Takto funguje daňový karusel? Kauza Mecom Group. Ako je možné, že pri miliónových obratoch mal maximálne 17 000 daň? Ako je možné, že sieť lekárni Dr. Max mal povinnosť rádovo v stovkách eur. Ako to bolo s fúziou Dôvery a Apolla? Ako sa z Lipšica, veľkého bojovníka proti Pente, stal človek, ktorý pre ňu pracuje ? Vrchol drzosti! Penta chce odškodné od štátu za ušlý zisk za zákaz zisku zdravotných poisťovní. O koľko pritom okradli daňových poplatníkov? Aké boli prepojenia medzi hnutím Za Slušné Slovensko a Pentou ? Naozaj stratili Bodorovci politické krytie a rozhodli sa pre štátny prevrat, aby si udržali svoj vplyv? Čo z toho rozhovoru je balast a čo sú vážne veci?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Veci Verejné: Chystá sa Gorila 2?

 • 8. apríla 2019 at 0:21
  Permalink

  Pán Michelko, jedna dôležitá poznámka. Zabudnite na Vagoviča a nejakých mainstreamových „investigatívcov“, čo by si mali posvietiť na ten terabajt dát. Tí dvaja exsiskári totiž povedali, že všetky tie údaje dali k dispozícii polícii a vypracovali trestné oznámenia. Takže je treba, aby si svoju robotu robila polícia a „investigatívci“, ako sme si už stihli všimnúť, dokážu polícii len prekážať.
  Myslím, že hlavný dôvod, prečo to zverejnili je, že práve nechcú, aby to zamietli pod koberec.

  Čo sa týka toho prepojenia na pád vlády. Chlapci povedali dôležitú informáciu, že pád vlády podporovali sily zo zahraničia (a nemenovali Rusko). Musíme tomu rozumieť, ak sa ukáže, že to je pravda? Ten pád vlády totiž mohol byť aj primárne záujmom zahraničia a našim mohol len prísť vhod. Vlastizrada je to aj vtedy, ak nechápeme podrobne motiváciu a pozadie.

  Reply
  • 8. apríla 2019 at 7:51
   Permalink

   suhlas, vyzera to tak…

   Reply
 • 8. apríla 2019 at 16:20
  Permalink

  Ak sa toto všetko prešetrí a skonštatuje sa, že všetko bolo v súlade s platným právom, potom je možný len jeden záver, a to že kapitalizmus nie je nič iné ako legalizovaný zločin.
  Mimochodom, podľa stanovísk príslušných orgánov EU, naše (a žiadne) zdravotné odvody a ich správa nemôžu byť predmetom podnikania. Napriek tomu náš ústavný súd prisúdil súkromným zdravotným poisťovniam právo na zisk (z tých našich odvodov). Tak akých kreténov to tam posielate, poslanci? Česť výnimkám, ako napríklad tí, ktorí rozodli o protiústavnosti niektorých tzv. extrémistických skutkových podstát v Trestnom zákone.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *