Michelko: Trnka a Kočner alebo extrémne pokrytectvo mediálneho mainstreamu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

SaS, OĽANO a predajné médiá prerazili akékoľvek dno pokrytectva. Kedy bol zvolený Dobroslav Trnku za generálneho prokurátora? V roku 2004 za druhej Dzurindovej vlády. Kto navrhol v roku 2011 Dobroslava Trnku znova za generálneho prokurátora? Stanislav Janiš, šéf poslaneckého klubu SDKÚ. Jaroslav Haščák a Marian Kočner dali každý po milión eur na kupovanie pravicových poslancov Radičovej vlády, aby sa kryli ich špinavosti. Richard Sulík sa s Kočnerom bavil veľmi žoviálne o výmene Radičovej, ktorá sa dala dosiahnuť práve zvolením Trnku. Hovoril o výmene Radičovej za Mikloša, ktorá sa dala dosiahnuť len zvolením Trnku. V tom čase mala Sas rovnaký záujem ako Dzurinda s Milošom, išlo im o to, aby Mikloš vystriedal Radičovú. Dohadovali sa o voľbe generálneho prokurátora. Kde sú investigatívci denníka SME, Denníka N či Aktualít? Kedy prestanú byť trapnučkými propagandistami a začnú byť novinármi. Matovič ako aj Sulík boli pred vstupom do Radičovej vlády oboznámení so spisom Gorila. Missis transparentná Žitňanská po prevalení kauzy Gorila na vláde hlasovala proti odvolaniu Anny Bubeníkovej z postu šéfky Prezídia FNM. Kočner bol hlavný vybavovať Haščáka a Penty, ktorá si najlepšie viedla, keď bol Dzurinda a Radičová pri moci. Za Radičovej vlády na Pentliarikovom ministerstve zdravotníctva písali ľudia z Penty zdravotnícke zákony. Kočner bol hlavný personalista SaS, odobroval všetkých ľudí. Kto ešte môže veriť Sulíkovi? Kočner fungoval predovšetkým ako „hlavný vybavovač“ predovšetkým pre Pentu a najlepšie sa mu darilo za Dzurindových vlád. Fungoval za všetkých garnitúr, najlepšie za pravice. Beblavý ako vrchol „osobnostnej integrity“ kandidoval po Gorile za SDKÚ. Dá sa opozícii ešte vôbec veriť? Dokedy budú takto bezostyšne klamať? Vrchol profesijného zlyhania predviedol Alexej Fulmek, keď po páde vlády a po prepuknutí Gorily povedal, že zvažovali, že spis neuverejnia, lebo by pred voľbami poškodili SDKÚ.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


8 thoughts on “Michelko: Trnka a Kočner alebo extrémne pokrytectvo mediálneho mainstreamu

 • 16. októbra 2019 at 14:17
  Permalink

  Citujem:
  “ … na Pentliarikovom ministerstve zdravotníctva písali ľudia z Penty zdravotnícke zákony“.
  Zrejme je to tak. A len akoby mimochodom ma napadá, prečo na zvrátenom systéme založenom na týchto zákonoch, vládnuci Smer za celý čas nič nezmenil?
  Žeby sa držal výroku z Radošinského naivného divadla, kde v jednej hre S.Štepka hovorí:
  „Áno, máme problémy, vieme o nich. A ak bude treba, ešte dlho o nich vedieť budeme.“

  Reply
 • 17. októbra 2019 at 9:13
  Permalink

  Spoločnosť aj kapitalizmus sa vyvíjajú – presne podľa plánu zjaveného prorockom sv. Marxom. To čo sa deje u nás, nie je nič iné, ako to, že nastala doba stretu svetového a domáceho veľkokapitálu – prvý má väčšie bohatstvu, druhý ma lepšiu znalosť domácich pomerov a vybudovanú silnejšiu sieť vzťahov. Každopádne to čo sa deje u nás, sa v rôznych podobách deje aj vo svete, podľa miery otvorenia sa tej ktorej krajiny globalizácii.

  O nebezpečenstve hromadenia bohatstva a vzniku nesúmernosti v majetku medzi jednotlivcami a masami a o smerovaní k monopolom na rôznych úrovniach spoločnosti hovorí aj nasledujúci článok :

  https://bit.ly/2P4Dqrp

  Reply
 • 17. októbra 2019 at 9:50
  Permalink

  Micheľko je predajný člen smeru

  Stará finta o tom kto môže za to aké je slovensko v roku 2019 už nezaberie ?
  Bývalá vláda ? Ale to mal smer = od 2012 mal jednofarebnú?
  Tak tá od roku 2006 ? ale to bol v nej smer !

  SDKU skončila na smetisku dejín ! TAK je treba a tam patrí.

  Smer mal tlačovku o gorile a všetci smeráci stáli za ficom = za tým ficom ktorý zohnal milióny vlastnou hlavou. tým ficom ktorý v gorile sľuboval pente zdravotníctvo cez pašku…
  Aká bola realita ? počiatek podpísal pente 420 mil eur VRAJ za zlúčenie poisťovní… 2009 !!!
  atď.. atď

  a micheľko stojí za smerom = môže inak ako člen ???

  LEBO POZABUDOL ? nie on zámerne zamlčiava
  Trnku okrem Janiša navrhoval a zaňho hlasoval celý SMER
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  kapitalisti, oligarchovia, mafia a rozkrádači zo štátnych a európskych peňazí…

  Reply
  • 22. októbra 2019 at 8:59
   Permalink

   A možem sa spytat pan Zvolen ktoru stranu budete volit vy?

   Reply
   • 22. októbra 2019 at 19:13
    Permalink

    smer, jedine smer

    kovlad

    veď skoro celý DAVDVA volil a bude voliť smer

    ale potom prestanem nadávať na stav v akom je slovensko
    lebo vládnuť budú tí ktorých som volil !

    Reply
 • 17. októbra 2019 at 15:40
  Permalink

  Trochu odhalená pravda o Sulíkovi a Matovičovi.:
  Redaktor SME 17. okt 2019 o 5:24 JÁN KREMPASKÝ hovoril s Nicholsonom a kládol mu otázky napríklad:
  Naopak opozičným, a ako hovoríš, novším stranám môže táto nahrávka pomôcť získať nových voličov pred voľbami ?
  Určite, lebo jedine ony môžu hovoriť, že s tým naozaj nemali nič spoločné. Bohužiaľ neplatí to pre takých politikov ako Richard Sulík (SaS) a Igor Matovič (OĽaNO). Sulík predsa mal spis Gorila a bol ticho. Matovičovi som ho tiež ukázal. Nezaujímalo ho to, lebo to bolo príliš komplikované a ťažké. Bolo to dávno predtým, ako to vyšlo na internete.

  Reply
 • 10. novembra 2019 at 15:56
  Permalink

  Skúsili ste získať pôžičky od bánk bez úspechu? Naliehavo potrebujete peniaze, aby ste sa dostali z dlhov? Potrebujete peniaze na rozšírenie alebo založenie vlastného podnikania? Získajte pôžičku od jednej z popredných úverových spoločností vo Veľkej Británii. Ak potrebujete ďalšie informácie, kontaktujte nás prostredníctvom WhatsApp: +14092051142 alebo e-mailom: larryfox2017@gmail.com

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *