VIDEOZÁZNAM: CLEMENTIS A MINÁČ OŽILI V PREŠOVE

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Prešov, 28. 6. 2023 – V priestoroch knižnice P. O. Hviezdoslava sa pod záštitou DMS v Prešove konalo v poradí druhé predstavenie mimoriadne úspešnej knihy (a možno čoskoro zakázanej), o ktorej vydaní sa z médií hlavného prúdu nedozviete – Clementis & Mináč – Vlastenci alebo „buržoázni nacionalisti?“. Knihu prezentovali jej zostavovatelia, predseda MS Marián Gešper a vedecký pracovník MS a podpredseda SSS Lukáš Perný, podujatie moderovala riaditeľka DMS Slávka Jurková.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “VIDEOZÁZNAM: CLEMENTIS A MINÁČ OŽILI V PREŠOVE

 • 30. júla 2023 at 1:54
  Permalink

  Dobrý deň, dámy a páni, potrebujete finančnú pomoc? Som Susan Bensonová. Som poskytovateľ pôžičiek a zároveň finančný poradca.

  Potrebujete podnikateľský úver, osobný úver, hypotekárny úver alebo úver na dokončenie vášho projektu? Ak je vaša odpoveď áno, odporúčam vám kontaktovať moju firmu. Poskytujeme všetky druhy úverových služieb vrátane dlhodobých a krátkodobých pôžičiek, zabezpečených a nezabezpečených úverov a mnoho ďalších. Pre viac informácií nám napíšte e-mailom: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) alebo mi napíšte správu priamo na WhatsApp cez: +447360502110 a okamžite dostanete odpoveď.

  Pôžička od spoľahlivej a kompetentnej spoločnosti je to, čo potrebujete na dosiahnutie svojho cieľa. Sme spoločnosť poskytujúca komplexné finančné služby a sme odhodlaní pomôcť vám splniť všetky vaše túžby. Špecializujeme sa na poskytovanie štruktúrovaných finančných riešení jednotlivcom a spoločnostiam tým najefektívnejším a najrýchlejším spôsobom.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *