Bývalý minister financií L. Kamenický zotrel toho súčasného I. Matoviča: Pripravuje sa Matovič na voľby?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bývalý minister financií Ladislav Kamenický (SMER-SD) sa vyjadril k Matovičovej (OĽaNO) daňovo-odvodovej reforme, ktorú Matovič včera predstavil a nepovedal k nej dokopy nič.

Ladislav Kamenický: „IGOR MATOVIČ DNES ZO SEBA UROBIL HLUPÁKA A DOKÁZAL, ŽE VEREJNÝM FINANCIÁM VÔBEC NEROZUMIE“

od Matoviča nemôže vzísť nič dobré, ale dnes (pozn. včera) som fakt netrpezlivo čakal na jeho tlačovú konferenciu, lebo nám mal všetkým predstaviť jeho novú daňovo-odvodovú reformu.

Mal som z toho skutočne strach, lebo Matovič je nebezpečný v každej funkcii, v ktorej sa ocitne.

Nesklamal ma a vzhľadom na to, že daňovo-odvodová reforma sa dnes nekonala, Matovič dokázal naštvať skoro každého, okrem rodín s veľkým počtom detí.

Vydržal som dopozerať tlačovku až do konca, ale stálo to za to. Každému, kto sa len trochu rozumie ekonomike, odporúčam si pozrieť odpoveď Matoviča na otázky posledného novinára.

Opýtal sa Matoviča dve úplne relevantné veci:

1. Na čo vlastne zvolal tlačovú konferenciu, keď vlastne nič o tom, ako má celá daňovo-odvodová reforma vyzerať, nepovedal.

2. Keď Matovič hovorí o veľkej reforme za 2,5 MILIARDY EUR, ktorá má byť deficitná, pričom nechcete zvyšovať celkové daňovo-odvodové zaťaženie, kto to teda zaplatí, bude to teda na úkor zvyšovania dlhu?

➡️ Boli to dve úplne relevantné otázky, na ktoré mal Matovič ako minister financií, ktorý predstavuje daňovo-odvodovú reformu vedieť jasne odpovedať.

➡️ Namiesto fundovanej odpovede, sa novinár od Matoviča dozvedel, že sa ekonomike nerozumie a následne habkajúci Matovič radšej z tlačovky zutekal.

➡️ Matovič tým urobil zo seba hlupáka a dokázal, že nie je schopný vykonávať funkciu ministra financií❗️Ten novinár vedel zjavne o ekonomike oveľa viac ako Mato:vič!

➡️ Je úplne na smiech a diletantstvo najvyššieho rangu, ak Matovič ako minister financií predstavuje veľkú daňovo-odvodovú reformu bez toho, aby to mal vopred dohodnuté v koalícii. Pri takejto reforme je dokonca dobré mať konsenzus aj s opozíciou, aby sa reforma v budúcnosti nemenila.

➡️ Ak to však Matovič spravil zámerne, je jasné, že on žiadnu reformu vlastne ani nechce, pričom vie, že sa mu rozpadáva druhá vláda a pripravuje sa už na predvolebnú kampaň.

➡️ Matovičovým cieľom je opäť oklamať voličov a podvodom si kúpiť volebný hlas mnohodetných rodín za sľuby, ktoré vie, že nikdy nesplní. A za Matoviča to máme zaplatiť my všetci!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Bývalý minister financií L. Kamenický zotrel toho súčasného I. Matoviča: Pripravuje sa Matovič na voľby?

  • 6. mája 2021 at 13:05
    Permalink

    To je len odmena pre voličov z osád, aby si nemusel kupovať pred voľbami hlasy z Pavlínkiných našetrených. To že stúpne kriminalita a alkoholizmus v niektorých častiach tejto džamahýrie bude následok takýchto tupých nápadov.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *