V Košiciach sa diskutovalo o utópiách a dystópiach, ale aj o novej knihe o zakladateľovi družstevníctva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prinášame Vám záznam z diskusie, ktorú sme organizovali v spolupráci s košickou organizáciou Matice slovenskej. V diskúsii vystúpili predseda Matice slovenskej Marián Gešper a spisovateľ a pracovník Matice slovenskej Lukáš Perný. Diskusiu moderovala Martina Matečková. Knihy spomínané v relácii si môžete zakúpiť na tomto odkaze: https://www.inlibri.online/kategoria-…

Podobná diskusia prebehla v rámci turné aj v Bardejove a Prešove…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *