Cudzie vojská sa budú premávať cez naše územie aj na budúci týždeň

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Bratislava 7. mája (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje na plánované presuny vojenskej techniky zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez Slovensko v budúcom týždni. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

V období od 10. do 16. mája sa uskutočnia cestné presuny techniky Ozbrojených síl SR, a to na trasách Zemianske Kostoľany – Levice, Nitra – Zemianske Kostoľany a späť, Zemianske Kostoľany – centrum výcviku (CV) Lešť a späť, Sliač – Zemianske Kostoľany a späť, Trenčín – Ruskov, Zemianske Kostoľany – Hlohovec, Nováky – Vojenský technický a skúšobný ústav (VTSÚ) Záhorie, Mokraď – Zemianske Kostoľany a späť, Trenčín – VTSÚ Záhorie, CV Lešť – Moldava nad Bodvou a späť, Sereď – Trenčín a späť, Martin – Hlohovec, ako aj na trase CV Lešť – Alekšince.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Cudzie vojská sa budú premávať cez naše územie aj na budúci týždeň

 • 7. mája 2021 at 20:29
  Permalink

  Ja len pevne verím, že sa im nepokazí technika a že tu nebudú musieť kvôli opravám zostať na neurčito. No rozhodne mám pocit, že toto je horšie ako pozývací list v ´68. Za toto by mal náš, z americkej riti trčiaci, minister obrany a aj ten druhý truľo (minister zahraničných vecí) sedieť pred ľudovým tribunálom.
  Nestačí tejto vláde, že za 12 mesiacov zlikvidovala ekonomiku, zadĺžila republiku na dlhé desaťročia, podupala ľudské práva, odoprela občanom ich slobody, zosmiešnila nás v zahraničí (keďže reprezentujú celý národ), teraz nás ide aj zaťahovať do vojny.
  Za 12 mesiacov toho stihli dosť. Zaslúžili by si spravodlivú odmenu!

  Reply
 • 9. mája 2021 at 11:33
  Permalink

  My chceme referendum, nech sami rozhodneme co chceme , nie o nas bez nas. My si prajeme uplne nieco ine , ako nasa vlada.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *