Dnes prichádza upozornenie na presun cudzích vojsk, pre zmenu, už vo Štvrtok

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 1. apríla (TASR) – Ministerstvo obrany (MO) SR upozorňuje verejnosť na osem cestných presunov zahraničných spojeneckých ozbrojených síl cez územie Slovenska. TASR o tom informovala hovorkyňa rezortu Martina Kovaľ Kakaščíková.

„Rezort obrany zdôrazňuje, že tranzity boli riadne schválené v zmysle opatrenia Úradu verejného zdravotníctva SR,“ uviedla hovorkyňa.

Presuny sú naplánované od 5. do 11. apríla 2021.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Dnes prichádza upozornenie na presun cudzích vojsk, pre zmenu, už vo Štvrtok

 • 1. apríla 2021 at 15:01
  Permalink

  To je tá Matovičova ochrana zdravia a životov:
  Zvyšovanie mobilitty a mobilizácia.

  Reply
  • 1. apríla 2021 at 15:12
   Permalink

   Matovič sa vyhovára na lúzra Mikasa a ten podpisuje čo mu dajú, lebo vie, že aj tak skončil. No, čo v base aspoň trochu schudne.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *