Generálna prokuratúra sa zaoberá obsahom výhražných správ adresovaných riaditeľke ŠÚKL Baťovej (aktualizované)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Bratislava 12. apríla (TASR) – Generálna prokuratúra (GP) SR sa zaoberá výhražnými správami adresovanými riaditeľke Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) Zuzane Baťovej a jej rodine. TASR o tom informoval hovorca Generálnej prokuratúry (GP) SR Dalibor Skladan.

„Prokurátorka GP SR Barbora Hubertová, ktorá je poverená vedením oddelenia násilnej a všeobecnej kriminality, dnešného dňa uložila Krajskej prokuratúre Bratislava zabezpečiť v trestnom konaní dôsledné preverenie obsahu medializovaných správ, adresovaných riaditeľke ŠÚKL,“ spresnil hovorca. Doplnil, že v uvedenej veci sa bude konať ako o podozrení z trestného činu nebezpečného vyhrážania. V trestnom konaní bude vykonávať dohľad GP SR.

Podľa medializovaných informácií sa mali riaditeľke ŠÚKL Baťovej a jej rodine vyhrážať prostredníctvom mailovej komunikácie smrťou.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Generálna prokuratúra sa zaoberá obsahom výhražných správ adresovaných riaditeľke ŠÚKL Baťovej (aktualizované)

  • 12. apríla 2021 at 13:58
    Permalink

    Zaujímavé, že sa GP nezaoberá informáciou od bývalých členov SIS, že s myšlienkou vraždy Kuciaka prišli Lipšic , Pčolinský a Nicholson ???

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *